
Van akinek alacsony, és van akinek magas...

Igen, jól látod, ez egy slusszkulcs. ;)
Te pánikba esnél, ha bezárnád a kulcsod az autóba? Ők nem. Avagy a tolvaj majmok vol.2. :DMr.T. | 2009.05.06. 23:52:31Hip-hip-hurrá!

A lustaság netovábbja...
kamubekLaca | 2009.05.06. 12:06:31Látom, azért már van olyan, aki jól látja a dolgot...
Hogy eloszlassam a hőbörgők kételyeit: http://www.meoszinfo.hu/hir_0829.php
Ennyit a lustaságról...

A bácsi túl sok X-Aktákat nézett. Az igazság odaát van. :D
xontflong | 2009.05.12. 13:06:53Baz, úgy ment le mint valami búvár XD

Power Up

PS3 Rainbow Six Vegas modding! Szemrevaló!
Érdemes megnézni az alkotó többi munkáját is.gmasterb | 2009.06.25. 22:09:49Szigorú.

Gina Carano, egy harcos amazon (Sport Izén már volt róla post).
Purple | 2009.11.12. 08:37:54nem értem miért van az, ha AKÁRKI (sportoló, politikus, zenész, színész, újságíró, könyvelő, állattenyésztő, sztárszakács... :D) bekerül a köztudatba, egyből vetkőznie kell... tiszta szánalom...

Tippelj milyen állat látható a képen (ill. rákattintva a képeken)! :)
A megoldás elég könnyű, de akiknek nem megy: itt található.Balugray | 2009.05.31. 11:31:51Folyjon bármi, DE NE VÉR! :D

IF Mode - Az összecsukható bringa
Tudom, hogy már volt itt összecsukható bringa az izén, ami lehet, hogy praktikusabb is, de szerintem ezek jobban néznek ki.Maccoyi | 2009.09.23. 21:45:09ECO 07:
http://bikes.99express.com/2009/09/eco-07-reinvention-of-wheel.html

Mai kis mini fejtörőnk: melyik ábra kerül az 5. helyre?
Kiváncsi vagyok, hányan találjátok ki kattintás előtt...Kampec | 2009.05.17. 19:31:59DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD










Ha valakit érdekel, akkor a zene: Chairlift - Bruises