Az Ördögtorony (Devils Tower) Wyoming északkeleti részén található. Tudósok szerint egy ősi vulkán magja, amely hosszú évmilliókon keresztül volt kitéve az eróziónak és a Belle Fourche folyó sodrának. Ismerős lehet a Harmadik Típusú Találkozások című filmből is, ahol a torony a félelmetes anyahajó leszállóhelyeként szerepelt. Egy ősi Kiowa indián legenda szerint a torony akkor keletkezett, amikor egy felbőszült medve üldözni kezdett hét kislányt. A történet szerint a kislányok menekülőben felugrottak egy alacsony sziklára, mely nőni kezdett, és olyan magas lett, hogy a vadállat már nem érhette el őket. A torony oldalán a medve karmainak nyomai láthatók.eol | 2010.03.09. 14:26:17A mászás élményén kívül nem nagyon érdemes megmászni ezt a hegyet, alulról sokkal szebb, mint a kilátás fentről.
30 000 darabos LEGO űrhajó (Star Wars Droidvezérlő)
A valaha látott egyik legbonyolultabb építmény elkészítése 2 évet vett igénybe. A végeredmény leírhatatlan, ezt látni kell!bungle | 2010.03.25. 00:18:00Kov küldte:
URL: http://www.radikalmod.hu/index.php?p=5&x=ne&y=4835
Szöveg: "LEGO Lázadó fregatt!
Újabb Star Wars ihletésű szörnyeteg a legkedveltebb építőkockákból. LEGO Lázadó fregatt
Elöljáróban csak annyit, hogy igen méretes darab, szám szerint 137 cm hosszú!"

Skinput - a jövő technológiájával akár játszhatunk is a saját bőrünkön. A magam részéről maradok a joydick-nál... ;)
fakkk | 2010.03.03. 16:11:54Majd tolhatják ezen a Heroin Herot :D
Aki megüti a High-Scoret ahhoz automatán hívja a szoftver a mentőket

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az imádkozó sáskát, "amely valójában magyar nevével ellentétben nem is sáska. Magyarországon védett, eszmei értéke 2000 Ft. Táplálékuk elsősorban röpképes rovarokból áll - nagy étvágyú, kíméletlen ragadozó, megfigyelték, hogy a rovarok mellett kisebb gyíkokat, kígyókat, madarakat és apró emlősöket is elfogyaszt."
Érdekességként még annyit, hogy a kung-fu harcművészetben is létezik imádkozó sáska stílus, amelyről bővebben itt olvashattok.
Csak erős idegzetűeknek!
A múltkori delfines post után itt egy 8 éves kissrác "férfivá avatása" vadászaton...Nas | 2010.02.23. 22:56:26Te olvastad a többi kommentet...?

Összegyűjtöttem pár kedvcsinálót a nyáron érkező Despicable Me c. animációs filmhez.
Ezek a kis izélények (minions = talpnyalók) nagyon kész vannak! :DA filmről még tavaly volt post itt a Film Izén.
A síró feleség.
Parker felesége nagyon könnyen sírva fakad a filmeken, és nem csak a szomorú, hanem a boldog végkifejleteket is végig zokogja. Készített neki egy oldalt a férje, ahová pár videót fel is tett, hogyan reagál az egyes filmekre.
A felesége nem haragszik, hogy ezeket a videókat közzétette férje az interneten, mert Parker állítása szerint feleségének semmi pszichés baja nincs, ellenkezőleg: egy nagyon vidám és társaságkedvelő lány, csak a filmeket éli át annyira, hogy sírhatnékja van a szomorú és a boldog jeleneteken egyaránt.502 | 2010.07.05. 17:11:45Tuti, hogy gyagyás.
A február végéig tartó akcióban olyan remek játékokért indulhattok harcba, mint a sikert sikerre halmozó Mass Effect 2, vagy a Salem és Rios visszatérését bemutató Army of Two: The 40th Day, aki pedig egy kis zenélésre vágyik, az a Guitar Hero új mellékágával, a Van Halennel találhatja meg számításait. Mindhárom szoftver X360 konzolra kerül kisorsolásra, a nyereményeket pedig az Electronic Arts és a BSC Kft. ajánlotta fel.Purple | 2010.02.13. 13:04:24mert engem pl nem mozgat, én el vagyok a 100 éves kis játékaimmal, és azok folytatásaival :D (sims, tomb raider)

Az igazi hiánypótló, gondolom sokan várták már: "sírásfétis" (?) dvd azoknak, akik beindulnak a pityergő japcsi lányoktól. ;)
zeiksz | 2010.02.10. 07:24:33mit meg nem tesznek, hogy megdugják őket...

Facebook Sucks









