
Amitől mindig is rettegtél! A nő, akit Charónak hívnak és azt hiszi, Rihannát kell énekelnie!
go-free | 2009.09.10. 18:51:33szerintem kamu :P poénból csinálja, hol van a fületek? :D
Amíg a halálos röhögőgörcs el nem választ... ;)
Nem szeretem a „jelmezbálokat„, de ez biztos vidám esküvő volt és örökre emlékezetes marad! :Dbungle | 2014.02.24. 13:41:48Ha már máshova most került csak ki... itt egy interjú velük: www.youtube.com/watch?v=Ci6Bt90ggRw

Ami a Dallasból kimaradt, bár jobban jártunk volna, ha benne hagyják...
norbeXX | 2009.10.12. 15:41:03hat ez nagyon kemeny ::D visitas vegig . hat ezt meg asszem megkell nézzem egy párszor:D:D

Amikor a bűvészen kifog a gravitáció... :)
Nusihusi | 2009.08.31. 23:14:18XD Én azt hittem, hogy beszakad alatta a székXD

Amit Leonardo "csak" megfestett, a kínaiak életre is keltették...
fokhagyma | 2009.08.27. 17:40:02bakker megelőztek,de Copy Con megmondja a frnkót!!!!!!

A kócos hölgy és Mumin (a mesemanó) története rasszista Casperekről és mindenről, ami véletlenül sem meríti ki a hazaszeretet fogalmát.
+ egy tegnapi cikk: Menekülnek a cigányok Magyarországról?bungle | 2010.04.09. 10:19:39De inkább 2 vagon. :D
login, ha még egyszer beírod (már unom törölgetni a postok alól), nem lesz több login. :)

Örök igazság: ami nem megy, azt nem kell erőltetni. :)
gvereb1 | 2009.08.25. 12:04:41Tanulság: legközelebb elsőre !!!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.vadonka | 2015.01.21. 10:49:01Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!

The Squirrelizer
Talán már találkoztatok a kb. 1 hete terjedő képpel (post képen felül), amin Melissa Brandts és férje Kanadában egy tó mellett állványról fotózták magukat, mikor feltűnt egy mókus. :)
Most a fenti oldal segítségével bármilyen képre "odavarázsolhatjátok" a mókust. Írjátok a kommentekbe a képek címét! :)
Egy oldal, ami bármilyen YouTube-os videót szét effektel. Kb mint az LSD-re speed. :)
Ja és ahogy az oldal készétői állítják a Google nem tartja számon ezt az oldalt. :)bungle | 2010.01.19. 12:47:48http://www.yooouuutuuube.com/v/?rows=18&cols=18&id=5wdmSL2-Ock&startZoom=1









