
Azt bírom a macskákban, hogy egyszerű játékokkal is beérik. :)
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:24:02Nagyon aranyos a kis dög!!:))
Hogyan kapjunk el gyorsan, szakszerűen piros lámpán áthaladó motorost . :) Villámgyors rendőrségi beavatkozás.
Szunyog | 2009.05.16. 19:45:56Hú bizony!
Nem azért vagy kemény, mert elmondod a véleményed! A stílus, amit használsz tesz "keménnyé"!
Szövegértés: értékelhetetlen!
Én megpróbáltam normálisan reagálni a kö**ög megjegyzéseitekre!
De ha ettől jól érzed magad: Én vagyok a legkeményebb... pfff

Egy újabb rendkívül hasznos termék, melynek reklámját valószinűleg a vasárnapi ebéd idején sugározná a körültekintő magyar média! =)

Lehet még érdekes autókra bukkanni a neten! :)
Fireblade1000 | 2009.05.13. 19:53:50Ezt a verdát még nem ismertem!!! thx

Támadó állatkerti majom Costa Rica-ban. Visszamennyééé... :)
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:29:53Tiszta majmok bolygója:))

A világ legkisebb autója.
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:13:041 balesetben nem túl előnyös egy ilyen apró kocsi, de amúgy látványos!!!

A német kormány be akarja tiltani a paintballt az iskolai vérengzések miatt. Noooormális?
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:16:00XD LoL!!!:)) hülyék ezek..

Aki másnak kalapács, maga veri szájba...
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:17:22Szerencsétlen balf@sz, ezt jól megnézte!!:))

"Héé haver sok a mellébeszélés, bökd ki gyorsan, hogy honnan van a szerkód, mert különben rádküldöm a haverjaimat!" :)
(Mellesleg a riporter bácsi lehet, hogy beférne a bájos kacaj gyűjteménybe. :)))Lisa | 2009.05.13. 01:18:43Ez a tipikus " hé, hallod..menj már innen!" :D

Ahová lépek szörny terem.









