A "boszorkányból királylányt" esetét egy csomó mesekönyvből megismerhettük már.
Itt most megtudhatjuk azt is, hogy egy alapból ronda királylányból hogyan lesz igazán csúf banya.SSly | 2009.05.22. 23:10:35kb ugy néz ki mintha megküzdött volna egy szögbelövővel...
Te tudtad, hogy ki is valójában a Techno Viking? Ha nem, akkor most jól megtudhatod. ;)

CardSharp - tipp a gépeltérítőknek...
bungle | 2010.12.22. 10:44:22nagydee küldte:
URL: http://www.iainsinclair.com/card_sharp_info.html
Szöveg: "Iain Sinclair által tervezett CardSharp.
egy hitelkártya méretűre hajtogatható zsebkés"

Minim
icccuss | 2009.05.24. 17:59:48Igen...

"Csak azért is beparkolok ide!"

Tippelj mi látható a képen látható lakásban. ;)
Luperator | 2009.05.27. 20:56:40Szöllöm?

Afro Ninja babérjaira akar törni, csak egy kicsit szégyenlős szegény.
Balugray | 2009.05.27. 19:41:57Tiszta Joe Eigo!

Meg tudnád mondani a képről, milyen kocsi volt a baleset előtt? ;)
Az utas kiugrott még zuhanás közben a levegőben és túlélte!Lee88 | 2009.05.20. 12:14:12takonyszájú milliomos aszitte mer ilyen kocsija van már vezetni is tud. Kikapcsolta az esp-t h kicsit schumahernek érezze magát aztán hirtelen átfutott az agyán a segge

Az orosz melegfelvonulás nem sikerült túl jóra... :D
Moszkvában előállították a melegfelvonulás résztvevőit és ellenzőit. "A melegek már három ízben próbáltak felvonulást szervezni Moszkvában, de nem kaptak engedélyt, s a rendőrök minden alkalommal előállították a mégis összegyűlt néhány tucatnyi embert."Davee | 2009.05.28. 11:52:37Na te buzi mszpés fideszes..:D
Vicceltem. Szerintem kiegyezhet a nép abban, hogy úgy a frankó, ahogy te írtad. Ez szerintem 5/5-ös.
Peace

Gorilla és Kutyilla. :))Suryia és Roscoe, a 2 jó barát.Apokalipsz István | 2009.05.19. 15:27:05Kutyámajom :)









