
Evgeny Kiselev képei
Szolgálati közlemény:
Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.
Japán asztronauta és a repülő szőnyeg. :)
Fireblade1000 | 2009.05.23. 17:13:01Aladin 1.0!!!
Kevesen tudnak róla, még kevesebben látták. London utcái alatt ismeretlen vasútjárat fut, a MailRail. Illetve futott, mert az 1860 óta működő postai vonalat 2003-ban bezárták... ma már csak szellemvagonok járják a síneket.Agytumor | 2009.05.24. 13:25:47Az marha jó film volt! Próbáltam megszerezni de sajna nem sikerült :S Amúgy az is itt játszódhatott,mert furcsa volt az a metrókocsi...

Akrobata liba! :)
Fireblade1000 | 2009.05.23. 17:03:34Shop, sztem!!:))
Egy remek mozi alapján készített választási "vírusfilm". Kicsit piros-narancs, kicsit savanyú, de a miénk. (Személy szerint NEM gondolom viccesnek...)punyukli | 2009.05.28. 09:36:41igen túlzol, mert annyira "kuss a neve" mindenkinek itt, hogy lehet pártot alapítani, lehet indulni, lehet nyerni BÁRKINEK választást. neked is annyira kuss a neved, hogy négyévente elmetsz és TE megmondhatod az "X"-eddel, hogy ki ülljön be a parlamentbe. arról, hogy magyarországon idióta, tehetetlen, nyivákoló emberek élnek arról nem a "vörös és liberális fasiszták" tehetnek. MI vagyunk birkák ha mindenkinek jó csak az ország lakóinak nem és eltűrjük. tehetnénk ellene, de mégis mindig ugyanazok ülnek a parlamentben. megteheted nyugodtan, hogy elhatározod hogy kizárt, hogy azokra a pártokra szavazz akik most ott ülnek és elmész és eszerint xelsz. nem akadályozza meg senki.

Végre megértettem Arany János szavait: "Vadat és halat, s mi jó falat szem-szájnak ingere..." :)
.::JunKieEQ::. | 2009.05.22. 16:36:59Azt el ne hidd, hogy tényleg olyan szemforgató a mandró... viszont jól meg van csinálva, hihető... ;)

Morcica nem akar felkelni. :D
Savannah | 2009.05.22. 15:09:42nem bírtam megnézni mert nem töltötte be az a szar!!!!
Tajvan új stadionja évi 1,14 millió kWh energiát termel a tetőre szerelt 8844 napelemnek köszönhetően, ezzel a számítások szerint 660 tonna széndioxid kibocsátását spórolva meg. A július 16-26 alatt megrendezendő World Games során olyan, az olimpiáról kimaradt sportágakban csapnak össze a versenyzők, mint a rögbi, a testépítés, a sqash vagy a kötélhúzás.bognor | 2009.05.24. 10:07:41én kérek elnézést... benéztem...

Aranybömös.
Savannah | 2009.05.22. 15:15:59sötétben még egész jól nézett ki!:)
elég dzsigolós szerintem!!!!!

Nem gyenge a fazon, abban elfáradtam, hogy megnéztem a videót...
focuskoma | 2009.05.24. 13:58:54:D:D:D Nem baj dolgozok rajta, hogy jó legyek. :)










Egyébként srácok nem tudjátok mikor lesz eredmény?:)