Ha helyesen válaszolsz kérdésünkre és szerencsés vagy, megnyerheted az Ice Invaders videójáték jégkocka készítőt vagy a 2 db retro kazi válltáska egyikét!leep | 2009.05.31. 16:19:34Én is neveztem!!
Tudnak élni, de vajon mit csinálhattak elalvás előtt? :D
Fogaska | 2009.05.29. 22:31:59de aranyosak! ^^

Gugel Székelyfőd, azaz a székely google.
(superxaba is beküldte, igaz ő ezt a cikket).
Miss Atom 2009 - fiatalok, szépek, vonzóak, egészségesek, és mellesleg az orosz atomiparban dolgoznak... vagyis sugárzó szépségek. :)
Cableguy | 2009.05.29. 18:03:44ezt akartam én is beírni :D :D :D

Nagyon sok szeretettel küldeném minden kedves* (köh... köh-köh... khm...) IZÉlőnek, akik ma ünneplik a születés-, vagy a névnapjukat.
És természetesen mindenkinek aki szereti...
*: Igazából utállak titeket, de ezt ennyire konkrétan nem akartam leírni. :)Bubba | 2009.05.29. 08:51:04Azaz igazság, hogy szerintem fel kellene terjeszteni az ENSZ-hez mint tömegpusztító fegyvert!
Alternatív alkalmazásként el tudnám képzelni mint tömegoszlató fegyver az elavult vízágyúk helyett!

Rossz helyen parkolt. ;)
Gyurci | 2009.05.30. 21:33:29szép photosop..

Vigyázat az orosz nőkkel! ;)
Csúnya lehet arra ébredni, hogy a farkadra van kötve egy köteg petárda... :DSyntAxe | 2009.05.28. 13:29:43Kreatív leányzó... Péklapáttal meglapogatnám biztos

A szerb orthodox egyház elvonókúrája. :)
Cikket egyelőre csak angol nyelven találtam.Ivanhoo | 2009.05.28. 20:51:14Hehh..Alap hogy ilyenkor én is általánosítok...teljesen magyarnak érzem magam, hiszen délvidéken elég sok magyar él...de rengeteg szerb barátom van, és MIND rendes ember! oké hogy mindenki felvan háborodva a magyar verésektől, de az is túl lett magyarázva! És hogy sok a cigány itt, elég sok helyen hallottam Spanyolországtól Dániáig. És igenis kezdik erről ismerni az embereket...(amúgy háború miatt jöttünk ide, ill. a megélhetésért) ha jó lenne a gazdaság, maradtunk volna...bár kitudja...lassan Szerbia is kezdi megelőzni Mo-t...:)
ja és ez a seggnyalás dolog elég szánalmas volt

Öntisztító szöszmösz. :D
Purple | 2009.11.04. 21:04:20de

Ezek az indiaiak mindent megzabálnak...? Csak azon csodálkozom, hogy kifelé nem szúrja? :D
Hoagie | 2009.05.31. 11:31:56- Doktor úr, valami baj lehet velem. Ha répát eszem, répát szarok, ha almát eszem almát szarok. Mit tegyek, hogy szar jöjjön ki belőlem?
- Egyen szart.









