
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.
A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.Fireblade1000 | 2009.10.07. 19:29:24mert játszani jó!!:)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kakapó, ami bio-fejmasszázsként is tökéletesen működik. :D

Egy blog, ami Öveges professzor nyomdokaiban jár.
Schabee | 2009.10.03. 22:31:49hát ez tök jó oldal
Ha már itt "macgyvereztem" akkor ezt se hagyhatom ki...
Megjelent az első nem hivatalos MacGyver kézikönyv, aminek minden háztartásban ott a helye! :DSchabee | 2009.10.01. 19:40:04ezt aki megírta biztos nem 100as vagy mekgányolnak hiszi magát

A robot, ami megoldja a magányos tandem bringa tulajdonosok "gondját". ;)
Davek | 2009.09.20. 18:41:53Ez nálam fail és hiánypotló termékizé :P Ez antiszocoknak vagy csúnya bettyknek van :D Én beleraknék egy GPS navigátort. "Újratervezsész, túl gyorsan tekerssz" D:
Hiba a mátrixban: Bulgáriában ugyanazt a 6 számot húzták ki a lottón kétszer egymás után. De ami a legjobb, hogy 18-an tippeltek helyesen. :Drubigo | 2009.09.20. 16:32:42nem azt tartom furcsának, hogy kétszer kihúzzák egymás után ugyanazok a számokat, hanem azt, hogy 18 ember volt, aki esélyt látott erre...

- Szia kígyó! Bocs hogy a múltkor csúfoltalak, amiért nincs lábad...
- Semmi baj!
- Biztos?
- Persze!
- Akkor kezet rá!Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:16:37Nem is tudom! Ennek most túl sok vagy túl kevés lába van??:DD
Nem újkeletű dolog, de még mindig aktuális, ugyanis a kamera azóta is üzemel, sőt már több kereszteződésbe is telepítettek hasonlót, ami a kiszabható bírságokból befolyó összegeket meghatványozza.gyopi | 2009.09.25. 21:18:11Azért akik itt nyávognak, azoknak adnék egy KRESZ könyvet a kezébe.
Meg a videóban a nőnek is: "hát ha látom hogy sárga a lámpa és 40-el megyek akkor az még úgy gondolom belefér"
A közlekedés nem így működik, (illetve ha megnézed az utcákat így nem működik jól).
Biztos nem egy olyan büntetést szabnak ki, ami tényleg nem jogos, de az még biztosabb, hogy a fellebbezések nagy része teljesen jogtalan.
Elég nagy kár, hogy az autósok többsége a sárga lámpa láttán a gázra lép.
YouTube FAIL!
Épp egy nagyon régi kedvencemet (Nirvana - Smells Like Teen Spirit) akartam megkeresni a neves videómegosztón, amikor gépelés közben a fenti kép fogadott. :DPurple | 2009.09.15. 23:01:37szerintem jóval többen röhögtek rajta meg el voltak vele, mint hogy ketten nyavalyogtatok itt :D lépj már túl....

Derren Brown illuzionista megjósolta a lottószámokat, amiket aztán ki is húztak.
AndyMcNab | 2009.09.14. 16:43:15Gyuri Geller









