
Aki másnak vermet ás... :D
Sanyika71 | 2009.06.04. 00:00:56Konkrétan arccal tompított. :-))
Alien 5 ;)
Jut eszembe, az Aliennek tényleg készül új része, ami a tervek szerint az Alien 1 előtt játszódna.kukulkan | 2009.06.04. 12:06:29Sztem is ez néz ki a legjobban. :) Ez amúgy egy Cerura faj hernyója, talán a Cerura vinuláé (nagy púposszövő).
Ezeken a képen is egy ilyen látható:
http://gallery.photo.net/photo/4972485-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/6064329-md.jpg

Nem rossz kütyü.
Szunyog | 2009.06.04. 21:13:54Jó kérdés... Talán újra töltöd? :)

Peugeot Capsule
sahinel | 2009.06.02. 23:58:21Nem rossz ez. Elektromos, és ha sok ilyen van lehet hogy egy fejlett MI-vel már el lehet magától is. Mégis jobb mint egy motor(eső, hideg, stb), de kicsi és könnyű városban mászkálni vele.
full time internet connectivity (for jungle porn of course) Ez nagyon beteg a leírásánál:D Meg tetszik hogy nem tükrök vannak hanem hátra kamera mutatja mi történik amik benn 2 lcd moncsin megjelenik mintha tükrök lennének.

Hé, haver, hol a kocsim?! :D
insider | 2009.06.03. 18:22:17hhova megyünk?? Nelson:D Sütiii:D:D

Jó estét Ibolya néni! Csak kiugrottam egy cigire... :)
Nusihusi | 2009.06.04. 00:48:47És majd másnap arra ébred, hogy fekszik akertben és 1 csomóan bámulják:)

Rendszerezett természettudományos ismeretanyag.
(Kérdezzétek meg tőle az élet értelmét! :))Donny | 2009.08.13. 23:48:36én ezt nem értem. nem ugy van h nem vehet fel a grafikon egy adott helyen két értéket?
ennek ellenére nagyon jó az egyenlet:D
Félig már kész az Abu Dhabiban épülő "arab ferde torony", a Capital Gate. A 160 méter magas, 35 emeletes épületben szállodák, irodák kapnak majd helyet. Az épület dőlése 18 fok lesz, 14 fokkal több, mint a pisai ferde toronyé.Luperator | 2009.06.02. 23:21:09A csodáját nem is a dőlésben hanem a felépítésében látnám inkább. Érdekelne, hogy oldották meg a kifelé hajló tartók teherbírását. Felőlem vissza is hajolhat. :D

Most már azt is tudjuk, mi okoz balszerencsét egy fekete macskának.
Nusihusi | 2009.06.01. 20:46:46Szegény cicc:S Nem irigylem:S Kitalálom: ha elütik:)

Kényszerleszállás, majd parkolás kisrepülőgéppel.
Luperator | 2009.06.02. 23:31:50Jó,hogy páran így vágják repülés művészetét:) De első gondolatom az volt,hogy nagyobb magasságból nem is gáz zuhanni.Annyira. Mindenesetre élesben nem tesztelném az elméletem.









