
Elindult az art izé!
izébigyó | 2009.06.12. 11:11:40Pont, hogy nem "elvisz", hanem még többet hoz, csak ha itt jelenne meg, a sok csökkött agyú azon értetlenkedne, hogy miért van annyi art izés post. A jobbak meg gondolom úgyis kikerülnek ide, ahogy eddig.
A brazilok ilyen kedves, barátságos népség, még a bankrablóknak is segítenek. :D
qwertyuiop | 2009.06.10. 17:48:37Egységben az erő :)

Legalább nem hagyja el a tálkáját...
invad3r1987 | 2009.06.11. 23:34:44Ennyi eszük van..

Autóbontó szaki. ;)
szaki77 | 2009.06.13. 18:59:04A TV ostrománál lévő értelmiségiek simán szétszedtek egy pár autót. :D

Kémia óra kisiskolásoknak: a zoxigén!
Békatallér | 2009.06.11. 06:58:40Ez tök jó! Nagyon jók a vegyérték elektronok a fejük körül. Hogy beszívta a vas! Nincs ilyen szerves vegyületekkel is? :D

Stílusos belépő. :D
Nala | 2009.06.11. 18:35:47Lehet!:) Nézd meg a többi szereplő válogatást! Azok között vannak nagyon elcseszett idióták,hülye műsorszámmal! Nagy az isten állatkertje! Ebből kiindulva akár ez is lehetett volna a mutatványa! :)

Ha eddig esetleg kételkedtetek Tihanyi Tamás gondolatátvitellel történő gyógyításában és energizálásában, akkor most biztos meggyőznek titeket a magyarázatai. ;) (2. ill. 3. része a videónak, akik nem látják a Related Videos között...)
Vágó úr persze szkeptikus, ki érti miért. :D
A hiteles páciensek minden bizonnyal őt is meggyőzik. ;)kotta | 2009.06.10. 22:28:27(sztem)
Vágó István kivételesen intelligens és értékes ember. Hajdú Péter szintén intelligens, bár választott szerepét tekintve kevésbé értékesnek tűnik.
Politikailag én mindkettőt korlátolt és ostoba alaknak tartom, és erről ennyit, semmi köze sincs semmihez.
Ha még a 3. részt is ,megnéztétek, hááááát, kivételesen jó és értelmes tv-műsor volt ez akármilyen csatornákat is nézünk. (Mondjuk ilyen hülye szóval: összcsatornailag. :-))
Magam alapvetően term.tud ÉS hívő emberként totálisan Vágó pártján állok. Viszont ott van Hajdú kérdése: ha vkinek az jó, h "elmegy ehhez a hülyéhez", akkor miért tiltsuk le róla?
Elég érdekes kérdés.
Továbbra is sztem: Tihanyi egy megélhetési hülye, Vágó intelligens és értékes ember (még ha nem is értünk egyet mindenben), Hajdú meg most épp jól belenyúlt, h összehozta őket. Köszi a posztért!

Videó részlet az Alien 5-ből. ;)
zal888 | 2009.06.10. 10:00:58ez még csak újszülött.... azért ijen!

Na ki tudja megmondani az időjárásjelentés után, hogy milyen idő lesz? Aki figyelt, de nem arra... ahogy Klapka mondaná: "Ne a nőt nézze!"
Adiboy | 2009.08.12. 02:47:29lol en is pont ezt csintamXDmarmint ez a resze ram is vonatkozik "2-szer néztem meg, de az időjárásról gőzöm sincs, nem hagyott koncentrálni :D" XDXDXDXD
A Luc Besson és Yann-Arthus Betrand egyedülálló együttműködéséből született Home című film végigkalauzolja a nézőt a bolygón, bepillantást engedve a Föld mindennapjaiba, ugyanakkor előrevetítve a bolygó jövőjét is.AVIREX | 2009.06.21. 21:35:292100-ra a jelenlegihez képest 5,2 C° -kal fog emelkedni a Föld átlaghőmérséklete.. és? -érdekel valakit? eddig senkit..
De amúgy Magyarország nagyon gazdag ország lenne a jövőben,ha nem adnák el a zsidóknak,akik tudják,hogy az olaj után a jövőben a 2. legnagyobb kincs az édesvíz lesz. Országunknak pedig az EU-ban egyedülálló módon hatalmas ivóvízkészlete van lent a mélyben.. - már most vannak tiltakozások a pazarlás ellen / termálfürdők /,de senki nem tesz semmit és a jelenlegi kormányzók is csak a tökeiket áztatják a wellnessközpontokban,ahelyett,hogy felismernék ezt a lehetőséget és tennének érte bármit.









