
Beerősíthetne vele a Közlekedési Felügyelet... ;)
nyehőce | 2009.06.12. 23:41:00Feltöltöttem egyik legnagyobb mesterművét a rádióba! ;)
És ezt így hogy? :O
gmasterb | 2009.06.25. 22:11:16Ügyes.

Hát igen, volt megint egy VIVA comet, sok-sok díjat kiosztottak, de mégis az ki a francot érdekel mikor Dopeman és öccse olyan picsa részegre tudják inni magukat, hogy azt már öröm nézni, Majka pedig spiccességében elmagyarázza, hogy a magyar celeb (direkt írtam celebet, mert mint ők is mondják "Ho' vannak itt a sztárok?") világban heteroszexuális lény nincs is. :D
nyehőce | 2009.06.13. 00:00:33Ez a Joci (Majka köcsöge) milyen vicces egy gyerek! Idézett a Mi folyik itt Gyöngyösön című nagyon aktuális (kb. 8 éves) darabból! :D

Partly Cloudy - a Pixar legújabb egész estés rajzfilmjének (UP) a rövidfilmje.

Pocak Art :)
boci | 2009.06.12. 08:48:31van spongyabobos is! bébii :)

Biztos csak azért csinálta ilyenre, hogy ne jöjjön olyan sűrűn az anyósa... ;)
bandee1219 | 2009.06.14. 08:49:25én úgy láttam, csak ez az egy (fél), bár csak beletekergettem

Sonya egy napja. :)
bungle | 2009.07.07. 12:21:24http://www.guardian.co.uk/world/2009/jul/06/loris-illegal-animal-trade-indonesia
"So, when illegal traders catch them and sell them on, they usually remove the hapless creatures' teeth"
Szegények. :(

Rombo
Tooni | 2009.06.11. 19:30:44A Marsbázisig és vissza tripeltünk olyan jó volt az anyag :D

És hogyha majd egykor a föld ölébe' végóránkat éljük,
Isten kezébe' életünk, s Ő megsegít, reméljük.
Te kisleány, ne bánkódjál, bányásznak halni szép halál,
Egekbe szállani fel, fel, Szerencse fel! Szerencse fel!Azaz miért is nem irigylik a bányászok munkáját...rob88 | 2009.06.18. 21:09:59Jó Szerencsét!
Ide inkább ez kellett volna:
"Aki bányász akar lenni,
Nem kell annak megijedni soha sem."
Vivát Szervező! Vivát Selmec!
:)

Az orosz kolikban sem unalmas az élet (tudom fake, photoshop meg minden. ;))
Cheebeeke | 2009.07.11. 17:13:14ez nagyon kemény, főleg, mikor rárúgták a kaját xD Aznap az öcsémet hozzá akartam ragasztani a párnához, de sztem sejtett valamit mert elment xD









