" PANNÓNIA! VERGISS DEINE TODTEN NICHT, ALS KLAGER LEBEN SIE!" (Magyarország! Ne feledd Halottaidat, mint Vádlók élnek Ők!). Gróf Vécsey Károly aradi vértanú szavai megállják helyüket a magyar történelem modernkori eseményei kapcsán is; a mai napon 20 éve temették újra a Nagy Imre-per áldozatait.
WAHHA GO GO - ez a neve ennek a japán robotnak. Hogy milyen gyakorlati haszna van, azt nem tudom, majd ti megírjátok. ;)
Powaflips | 2009.06.16. 13:50:03A robotot csak azért "fejlesztették" ki hogy röhögjön:D ha megtekerik azt a tárcsát a feje emelkedésével szívja fel a levegőt ,kifújáskor pedig kiadja ezt a nemistudom milyen hangot
http://www.pinktentacle.com/2009/06/wahha-go-go-nonsense-machine-video/

Miss Pityipű. ;)
Nusihusi | 2009.06.15. 23:17:58Viccesen horkol:)

Floris Van Breuger fotói.
Unitra | 2009.06.17. 07:56:26Mer' továbbra is hülye vagy. Naná, hogy nem alkalmasak háttérnek, szerinted viccből...?

6 világvége elmélet 2012-re (ami mind hülyeség).
Maccoyi | 2011.01.21. 02:13:58retro küldte:
Szöveg: Már megint világvége... Azért milyen érdekes, hogy pont arra a napra esik, amikor a Maja naptár véget ér.
URL: http://www.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=102371

Na ez a padlócirkáló! :) Érdemes az adatokat is elolvasni!
Nusihusi | 2009.06.15. 23:27:13Elképzeltem, hogy valaki csutkagázzal megy vele...:]

A világ legrosszabb állása. ;)
mumus | 2009.06.16. 08:21:01igen ha profi akarsz lenni nem gerjedhetsz be minden jotment szepsegre,na de azert akarhany eve is csinalnam azert valamti megmozgatna bennem mar maga a latvany is :D de latom az avatarodban is epp alsofertalyimasszazst kap a csaj :DDD

Manowar együttes legújabb száma a Father, amit 16 nyelven énekelt fel az énekes, köztük magyarul is. Íme. :)
kotta | 2009.06.19. 18:26:34BOF!
Amennyire elnosztalgializálódtam, csak a legfontosabb, a link maradt ki: http://www.youtube.com/watch?v=nUmsNbM1H5U
Vagy mégis? Kis alkohol és exhibicionista mentalitás + egy bátor barát és az internet elég, hogy tied legyen az elsőbbség! :D A megagáz helyett lehetne itthon is ki mit (nem)tud névvel műsort csinálni. Találóbb, mint a mostani neve a műsornak. Egy biztos, erre lehet mondani hogy igazi talentum a srác és a haverja. :Dhumanhades | 2009.06.15. 13:39:46azert laccott azsuri pofajan, h "ezt lehet megsem kellene"

Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy X-Men Origins: Wolverine X360-as játékszoftvert és egy Guitar Hero: Metallica PlayStation 3-as játékszoftvert nyerhettek. A Sony Magyarország felajánlásában pedig egy Infamous PS3-as játékszoftver várja gazdáját. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.
Aktuális nyereményjátékunk június 10-től egészen július 3-áig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok.Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft., valamint a Sony Magyarország.










egyszer bőven elég elásni vkit....