
Agresszor utcai harcos találkozik a házi kedvenccel. :D
Házi jószág is tud agresszor lenni kisebb kutyákkal, ha nem szólnak rá. Nekem egyszer meg kellett fognom a barátnőmét és bezárni egy másik szobába, mert haverom kiskutyáját simán betámadta.bungle | 2009.07.05. 10:48:52http://www.youtube.com/watch?v=g96AFEQ0DEM
Vízágy a malacoknak. Reméljük hamarosan EU-konform lesz és minden gazdának be kell szereznie párat! ;)
papaluige | 2009.06.17. 20:53:36dejóóó! 2 perccel kevesebbet kell forgatni a grillsütőn! :D

Csak 3 csillagot kért, 56-ot kapott. Állítólag elaludt.
bungle | 2009.06.23. 12:44:08Na bevallotta a kis "csillagvirág", hogy hazudott. :)
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/belgium/5603769/Girl-with-56-stars-tattooed-on-face-admits-she-asked-for-them.html

Scamander RRV
Winterborn | 2009.06.17. 18:04:02Ez nem is fog tudni partraszállni négykerék meghajtás nélkül :D

Helpful Bus (egy kis Bang Bus paródia, ha valakinek nem esne le). ;)
(Többek közt Bree Olson szereplésével :))izébigyó | 2009.06.18. 22:03:22"Hoover". Találó művésznév egy pornósnak. :D

A láthatatlan kötél.
humanhades | 2009.06.18. 21:07:18fajiiin

Köbcenti - Egy kis viszki, egy kis Koka Kóla
Honlapjuk.
Az eredeti, ami már elég régi és a szintis mozgása miatt elhíresült:
Erdjan - Viski Coca-Colazsonya | 2009.06.18. 08:22:22Szerintem coca cola inc. gerillamarketingje, mert itt van pl. ez is : http://www.youtube.com/watch?v=KDSjzw_BOfc

Carol Maggio - Facersize
Nala | 2009.06.16. 18:34:37Ez jóóó!:D Kb még 5 perc után is ezen mosolyogtam...Elképzeltem,hogy akkor milyen fejet vágna!:D

Hadd ajánljam kedves barátom, Geri képeit. Nem szétfikázni! :D
Nusihusi | 2009.06.22. 05:38:40Jó képek, főleg a postkép:)

Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)
A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.
Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.
Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D
Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.cojone | 2009.06.18. 01:45:59Én úgy értettem, hogy először nagyon kiakad, többször emlegeti, hogy " a törvény megszegése" az ilyen tett és ilyet nem lehet tenni.
Utána meglobogtatja a papírt és megkérdezi, hogy "akkor aláírod-e, amit megbeszéltünk"? Igen, így rendben van , kérem vissza a tollat.
/ Régen tanultam már oroszul /









