
Linni Meister - My Ass
winben | 2009.06.23. 19:45:51Basszus...
Az őrült Twilight fanok köztünk vannak...
Xavo | 2009.08.03. 22:58:37hehe, a southparkban több értelmet és mondanivalót találok mint a twilightban :D már várok egy sp paródiát a twilightról :D

Stockholmi metró állomás.
majd most | 2009.06.24. 13:05:17mintha egy ehes eper gyomraban setalnek
Aranyautomata - vékony lemez, rudacska és érme formájában ad aranyat. Az 1 grammos lemez 30 euróba (~8.400 Ft), a 10 grammos rudacska 245 euróba (~68.500 Ft) kerül.Powaflips | 2009.06.21. 14:10:30látszik hogy az ötlet atyja nem itt él

Szívatás japán módra.
zola2000 | 2009.06.23. 15:46:33De jó lenne, ha ezt is leadnák magyarba, mint annó a human tetrist (kalandra fal ugyebár :)
Kulturális kreatívok - egy dokumentumfilm arról, hogy mennyi olyan ember van, aki máshogy gondolkodik, mint az agyatlan tömeg és ők (akikről a média mélyen hallgat) képesek megváltoztatni a jövőt...Tooni | 2009.06.23. 20:36:08Még a végére járok, kikérem nálam okosabbak véleményét is...
Csak az keltette fel a figyelmemet, hogy kik végeznek felméréseket itt Európában ezzel kapcsolatban.

Duckzilla - Made in Japan. :)
Purple | 2009.06.19. 09:51:43szerintem ők is :)

„Drágám, megjöttem!” ;)
Ahogy a videóban is mondják, akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségre! :Dnyehőce | 2009.06.20. 14:32:51Inkább valami óriás pókot, nem? :D
Mondjuk ilyet: http://www.break.com/pranks/giant-spider-scare.html

Kipp, kopp kalapács, kicsi ...... mit csinálsz?
Kipp, kopp kopogok, találd ki, hogy ki vagyok! ;)1nessa | 2009.06.19. 12:14:42jajjjjj de jooo:D:D:D hupp hupp az elso postom...:$:$:D
am bocsi az ekezetekert lattam kijavitottatok csak hat britt laptopon nem nagyon gyartanak magyar ekezeteket:)
koszikeeee

Tippelj, milyen állat a nagy billentyűs vendéglátósok mestere? :D
Nusihusi | 2009.06.22. 04:29:17A kis zongorista:)









