
Házak, amiket tulajdonosaik nem adtak el (sokszor több millió dollárért sem), így a beruházók körbeépítették az ingatlant.

Adatok az internetes pornóról.
nemerdekel | 2010.01.09. 22:21:34jóféle.... :P

Az Iszlám a szeretet és harmónia vallása
Az Iszlám kiváló tulajdonságai közé tartozik: megtanította a muzulmánokat arra, hogy szeretettel telt és harmonikus életet éljenek, egymás iránti szeretettel és összetartás érzésével. S megparancsolt minden olyan dolgot, ami a szíveket összekapcsolja, s erősíti az összefogás és a szeretet kapcsolatait. S megtiltott minden olyan dolgot, ami széthúzáshoz vezetne, s ellenségeskedést, ellentétet, széthúzást és haragvást okozna.
A Magasztos Allah mondta: "Bizony a hívők testvérek." (Korán 49:10)
Tehát egy vallási vezető által támogatott elnök, aki maga is vallásos, teljesen korrekt.
Még 2 sokkoló videó: [1] [2]
Elkészült az ország leghülyébb kerékpárútja.
közlegény | 2009.06.25. 15:22:34akkor ez az aranyközépút: van, de minek.

Ruby néha azt hiszi, hogy ő egy macska. :)
Sün13 | 2009.11.04. 19:29:40LOL!

Obama, a szuperelnök... És a kis videó el is mondja, hogy milyen csodás dolgokat fog még véghez vinni kis világunkban!
Lilu__cica | 2009.06.23. 11:01:33Most pávián vagy csimpánz?

Az apák napja egy világi ünnepnap, Magyarországon június harmadik vasárnapján ünneplik (bár vannak, akik Ivók napját tartják apák napjának :)). Holnapig még van egy kis időtök, nyitva vannak az italboltok is... ;)
Addig is itt a világ egyik legjobb apukája! :Dkisadria | 2009.06.22. 14:40:29Nekem is..:D

A keleti zene és az AK-47-es szerelmeseinek... ;)
izébigyó | 2009.06.22. 18:20:56Múltkor írta, hogy lefagy neki többször a liveleak oldalon. Erre írtam azt a megoldást, ami tökéletesen működik is, elég ránézni a status bar-ra, ha liveleak-et lát a linkben, nem kattint rá (és nem látja a postot).
Megjegyzem nekem 4 böngészőből még egy se fagyott liveleak-es oldalon.

Tejképek
gmasterb | 2009.06.25. 22:12:20Utáltam a tejet, eddig.

Tudod, hogy mi az a PM10? Most majd megtudod. Egy elgondolkoztató történet egy emberről, és a PM10-ről...
Mol | 2009.06.24. 22:58:00Én sem értem, hogy miért pont ÉN...










Gyakorolhatja az Y megfordulást. ;)