
MTV Cribs Afrikában. Zimbabwei rapper bemutatja a kastélyát. ;)
AVIREX | 2009.06.27. 20:00:53nem egészen..
Megasztár anno. :D
majd most | 2009.06.26. 09:28:25te kis perverz allat.... :))), asszem erte megverekszunk, akarok nyitni egy magannapkozit, fogandjunk, hogy csak szofogado gyerekek kerulnek ki az ajton

A mutatvány egész jól sikerült addig, amíg azt nem mondták neki, hogy menjen kétszer olyan gyorsan. ;)
gvereb1 | 2009.06.26. 15:30:52Frontflipet majdnem beadta

Hozzám beszélsz?!
thug85 | 2010.11.13. 23:47:07Jaj Istenem, amikor a végén rákészül, na most minden stimmel, és akkor bevágják a promót, hát azon bekönnyeztem! Parádés!XD

Astra-Passat, a román mestermunka.
szomoja | 2009.06.25. 12:41:50min gondolkoznak a román tudósok?
Jawa-Mustang

Vajon mi volt az eredeti célja, fel akart szállni? :D
Tomee95 | 2009.07.09. 11:26:49Houston kilövés sikertelen xD

A parkolás befejeztével szöszi vitt egy kis ajándékot is magával...
Nala | 2009.06.29. 23:56:24LOL! Nem ismersz te engem...de nem is baj!:)

Jóga kutyáknak. Még nem mindegyik találta meg a belső békéjét. :D
Nuadora | 2009.06.25. 10:48:26Sok marhaságot kitalál az ember a pénzszerzés miatt... Az én kutyáim nem járnak sem kutyamasszázsra sem jógára, mégis boldogok, kiegyensúlyozottak mert kapnak enni, nem áznak-fáznak kint az udvaron és van gazdájuk aki elég időt fordít rájuk.

Öt dolog, amiért pofátlanul sokat kell fizetned!
Írjátok a kommentekbe a többit... :)Nala | 2009.06.27. 18:19:52Ezért kár volt beregelni! De ahogy érzed!Én nem mondtam, hogy ne nyilváníts véleményt,csak fogadd el a másét is! Semmi problémám nincs veled....csak jelen esetben nem egyezett a véleményünk! Nem kell egyből mindent magadra venni,nem tudhattam,hogy te ezt így mellre szívod!na mindegy,amint már mondtam fölösleges ezen vitázni!Részemről el van felejtve a dolog!
Viszont kívánok én is neked nagyon szép napot :):):):)

Barbie Guerra, fitness modell. 2 éves korában vesztette el a karjait.
Agytumor | 2009.06.26. 12:20:53Felülés :D









