
Amikor menni kell, akkor menni kell... ;)
Schabee | 2009.10.30. 23:05:48ez nagyon kész XD
Láttatok már durva kártyatrükkös videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)
bungle | 2009.11.26. 00:18:10Délután mutatta T, hogy bepostoljuk-e. :DDD

Láttatok már durva motoros videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)

Vááááááááááá támad az óriás siráááály... :D
(az még hagyján, de egy hasonló óriáspók is, mint amilyen 2 éve megtámadta az Atlantis űrsiklót!! :D bungle)nkmedve | 2009.10.23. 13:46:06Igazán tudhatnád, hogy Pedobear civilben meteorológus.:P :D
Régebben már volt szó a Wii "balesetveszélyességéről" (elég benézni itt a kommentekbe)... A legjobb azonban, amikor ezt egyenesen a tévéshopban demonstrálják. :D
Múlt éjjel
Megvan az sms amit nem kellett volna elküldened tegnap?
Beírhatnátok a kommentekbe, amit Ti küldtetek vagy kaptatok. :)joetheghost | 2009.10.20. 11:45:55TECCIk

Mire jó a brokkoli...
Talán akinek van gyerek a háznál, ezzel rá tudja venni a zöldségevésre, bár hogy nagybátyámat idézzem, amire nem kell vadászni, az nem étel :)Erunder | 2009.10.13. 18:21:11A 6805 kalóriás kislány biztos nem. :D
És valószínűleg a film izén szereplő rövidfilm második felében szereplők sem nagyon gondolkoztak még azon hogy mit lehet még csinálni a zöldséggel.

"Ohhh Roni! Inkább csak dobd fel magad, mert a műesésedet jobban bírjuk!" :D
A reklám, amiért "dalra fakadt" Ronaldo.Nusihusi | 2009.10.15. 01:51:56A műesés is elég ciki szerintem, de amikor énekel:S:P

MC DC Veress Róbert Freestyle Rap
Nyolc éve - amikor Robi még azt sem tudta igazán, mi is a freestlye rap - egy házibulin kiderült, nagyon megy neki a rögtönzött rappelés. Bár szoftver-üzemeltetőként végzett, reméli, egyszer eljön majd az idő, amikor minden idejét a freestyle rap-re fordíthatja. 9 és fél órás folyamatos rappelésével ő tartja a nem hivatalos világrekordot.
+ itt van pár a legcikibb produkciókból (köszi CS1985)
Molossia - a legkisebb köztársaság. Népessége: 6 fő, amiből 3 kutya. :D
Tooni | 2010.05.19. 21:53:57A Nosztalgiakritikus (http://www.ize.hu/comments.php?post_id=14126) megtámadja Molassziát!
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/21882-kickassia-part-01
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/21951-kickassia-part-02-triumph-and-treacle
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/22008-kickassia-part-03-inglorious-glory
Ezek de állatok. Kickassia! :D









