
Na ez tyúkól a javából, akarom mondani az USA-ból. :)
Maccoyi | 2009.06.29. 21:02:10Tényleg. Ott csúszott el az egész, hogy a tyúkól és omlet keresőszóval kerestem és így nem találtam rá. Az emlékezetem meg már nem a régi, úgy látszik. :)
Európai összefogás a szélerőművek ellen.
Na most akkor mi van???bungle | 2012.10.16. 23:13:39exortus küldte:
URL: http://vimeo.com/36158539
Szöveg: "Vermontban a helyi zöldek a szélerőművek ellen fordultak, elsősorban a tájátalakítás és a zaj miatt.
A videó az ő véleményüket jeleníti meg, amely szerint azért a szélenegiát és nem a napelemeket támogatják a hatóságok és a vállalatok, hogy a vállatok irányítása alatt maradjon az áramtermelés, miközben a szélenergia jóval nagyobb problémákat okoz."

Köcsög Pityu! Újabb netceleb a láthatáron!
(A kérdezőnek sem magyar lehet az anyanyelve.)
Szegény Jacko, "talán jobb is", hogy ezt a büntit nem élhette meg, de mi szerencsére élünk és virulunk és az élet is megy tovább, így a bünti az bünti marad továbbra is, még akkor is ha fáj. ;)Bakelit | 2009.06.30. 01:27:13Levettek mert nem volt joga felhasznalni a Jackson szamot. Altalaban nem veszik le az ilyesmit, de most hogy meghalt Jacko, kicsit szigorubban veszik a zenejenek a felhasznalasat.

A szlovákok tengert akarnak Magyarország helyén.
Ti mit szeretnétek Szlovákia helyén?Patkányka | 2009.08.14. 23:53:47Régen magyarok járkáltak át szlovákiába olcsóbb benzintől kezdve olcsobb bevásárlásig most fordítva , ők járnak hozzánk,most magyarok utálják a szlovákokat.Egyik:Tengert,krátert,szappangyárat,stb-t akarnak 'bosszúból' Szlovákia helyére.
Egy, ha gúnyolódnak hadd gúnyolódjanak hülyéknek az való.
Kettő ha ez egy vicc akkor nem értem mit kell 'hazafiaskodni'.
Ha meg tényleg nem vicc akkor se kell az ő szintjükre(béka s*gge alá) süllyedni, hanem nem kell velük foglalkozni.
Bunkók, kész nekik ennyire futotta.Ha most elkezdjük pocskondiázni öket mivel vagyunk külömbek?Semmivel.Annyi hogy elmondhatjuk, hogy ők kezdték..Ez megintcsak gyerekes szint egyik ovis megüti a másikat a másik visszaüt ovónéni rászól kisfiúra, hogy ne verekedjen, mire a kisfiúk nagy vsz.vel egyszerre megszólalnak hogy 'ö kezdte'.
Egy csatába csak a buták ütnek vissza.
Gyanítom a csoport nagyrésze nem fog velem egyet érteni(ezt a mondatot kivéve) de ha már van véleményem akkor azt megosztom.
Szép napot mindenkinek. Patkányka.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: az álcázás nagymesterei, a thaiföldi elefántok. Ravaszságuk minden képzeletet fölülmúl, itt éppen békés pandáknak álcázzák magukat. :Dnoartis | 2009.06.29. 15:16:47inkább azt döntsük el hogy fehér alapon fekete foltok, vagy fekete alapon fehér foltok

A vulkán, ami lyukat ütött az égen...
Lazarus | 2009.06.28. 15:47:12Tejszínhabba mártott karfiol

WoW wow!
Tooni | 2010.04.07. 09:18:53Ez...ez nem megy :((

Kevesebb macerával járt volna, ha szimplán letolja a nadrágját, kézen áll és....
bandee1219 | 2009.06.26. 17:24:08A piszkos munkákban is volt ilyen, király munka! :S

Homoszexuális ördögűzés. Vajon kiűzték a homár démonokat a kis nyunyóból? :D
Az eredeti videó, amit a hírműsorban is bemutatnak.winben | 2009.07.02. 15:22:14haha...
de nagyon tudjátok....









