
Az új útburkolat hagy némi kívánnivalót és néhány cipőt maga mögött... ;)

Békatallérnak ajánlva. ;)
kotta | 2009.07.03. 20:41:46Hát ide meg még nem írt senki. :-(
Pedig ennek a (szó szerint) szarzsáknak szép a haja.

Jelek (Signs)
Egy rövidfilm az urbanizáció ártalmairól, a szürke hétköznapokról, és a társkeresésről ebben a modern és rohanó világban. Angol tudás nem árt, bár nagy része feliratos. De az is angol. :)Krono | 2009.07.02. 19:12:21Ez a kis videó nekem nagyon tetszik, és eléggé elsarkítva de szerintem manapság tényleg ilyen az élet (sajnos)
Isztambulba utaznék a nyáron és egy komoly problémával szembesültem a tervezésnél: a google-map nem képes Törökországba utat tervezni... Ezért itt egy elég fullos útvonaltervező, az igényesebbeknek.Crepitus | 2009.07.01. 09:52:35A googli még a Megyeri-hidat sem ismeri. Szentendre-Göd útvonalra a kompot ajánlja. :)

Egy kis sufnituning...
gurbli | 2009.07.03. 01:20:50Ezek brutális ronda munkák és nem kicsit életveszélyesek! Ha én igy hegesztettem volna a suliban az oktatóm tuti fejbe lő.

Cicákkal az ágyban. ;)
Nusihusi | 2009.07.02. 00:47:36Nagyon aranyosak, főleg a postképen:)

A Himeyuri nevezetű, férfiakból álló zenekar lírai dala.
Byou | 2010.08.03. 03:04:12Igen minő meglepő mindegyik egy kitoszott pasi :"D tapsot kérek. Ez meg hogy buzik, megverném őket..ezeken olyanokat tudok röhögni. Ha bassza a szemeteket meg a fületek akkor nem kell nézni, se hallgatni.. Ha hülyék akkor meg hülyék, nekik ez a jó csinálják, de attól még nem kéne itt mocskolni őket. Mi ránk is mondhatnának cifra dolgokat .. Ja és nyugodtan le lehet ugatni fejem, magasról leszarom. Nekem se jönnek be mindig az ilyeneket, mert megfurcsállom a dolgot, de megbékélek vele és nem kezdek őrjöngeni hogy húú én most úgy agyon basznám a fejét, hogy néz mán ki stb stb. Mo. mindent csak fikázni bír sok a tahó ember aki hú de művelnek képzeli magát, nem az mondom hogy jobb vagyok mert nagyon nem. De itt már mindenből baj van, inkább az itteni szarokkal kéne foglalkozni nem más kultúrával. Olé. Minden értelmes fogyatékosnak csók a gyönyörű fejére :).

Majka kódolt üzenetet küld a kedves nézőknek. :) Aki ismeri a Morse ABC-t, légyszi írja be kommentbe a megfejtést! :D
Patkányka | 2009.08.15. 00:30:19Hülye a fickó, de abba teljesen igaza van hogy az alapvető tiszteletmegadás nem létezik magyarországon:15ös kommentre:
Kőműves igaz hogy fárasztóbb munka, de ha 8-10órán nyomnád a gázt, meg olyan kormányt forgatnál ami 3,5forgatásra fordul el teljesen abba te is belehülyülnél meg a s*gged is zsibbadna egy idő után.

Jól indulhat minden napja, ha ezzel ébreszti magát... ;)

A kutya az ember legjobb
barátjapárnája. :)Brien | 2009.07.05. 14:51:06de ügyes kutya lehet ez is ott kuporodik alatta órákig ébren csak fel ne ébressze emlékszem nekünk is volt ilyen kutyánk anyum mesélte hogy régen amikor elvitt baba kocsival 1 boltban és kinthagyottt akkor a kutyánk örködött(németjuhász-Cézár) mellettem ha eljött mellettünk valaki arra vicsorgott meg morgott ez is olyasmi kutya lehet hogy mindent a gazdiért










szegeny nagyi mit szenvedett:)