
Szegény kutyus macskáját elvitte a cica. :)
Maccoyi | 2009.07.08. 00:12:47Egy újabb webkamerás kutyus: http://www.youtube.com/watch?v=7fyrpXPVFq8 (Kicsit pipa szegény :D)
Ez vajon mi? Nem, nem egy madár. Mutáns sárkány? Nem - ez a Darpa legutóbbi pilóta nélküli légi robot megfigyelője, amelyet a madarak repülési mechanikája ihletett.Logitor | 2009.07.04. 00:36:50Szerintem nem fake. Nemrég láttam egy ennél nem nagyobb távirányítható helikoptert játékboltban tökéletes manőverezéssel, ennek csak a repülési elve más, a méret nem nagy kunszt. Amúgy meg annyira rövid ideig repkedett a bemutatóban (legalábbis rövideket mutattak egy nagyobb, hosszabb bemutató helyett), hogy valószínűsíthetően nem is bír sokáig repülni, talán egy percnél se bírja tovább. Itt egy új elvet mutatnak be, nem pedig egy működő órákig repkedő kémrepülő szerkezetet.

Wataru Itou 4 évet töltött azzal, hogy megépítse papírkastélyát.
Kovi87 | 2009.07.05. 15:34:23Dobna 1 pár szikrát a lámpa ami megvilágítja, és pár perc alatt csak 1 füst-tégla lenne a múzeum közepén.. :D

Nemezis - Ősellenség
Arne egy teljesen hétköznapi fickó, aki meg van róla győződve, hogy szupererőkkel bír. Csak még nem találta meg őket. Elhatározza hát, hogy hirdetésben főellenséget keres, akinek a segítségével majd felszínre kerülnek rejtett képességei.Tooni | 2009.07.03. 10:43:33A Bert és Ernie reppel alkotójának rendezésében :)
http://www.youtube.com/watch?v=21OH0wlkfbc

"Egy ház". ;)
bungle | 2010.02.24. 10:56:51Churches converted into stylish homes
http://www.homeqn.com/entry/churches-converted-into-stylish-homes/

Nagy koponya lehetett, aki ezt kitalálta. ;)
Maccoyi | 2009.07.04. 12:50:22Nem hisszük! :P Képet akarunk a wc-kefétekről! :DDD

Valami takonyszerű mozgó izé a csatornából.... brrrrr!
Matthej01 | 2009.12.23. 11:46:55Igen ha disznó gége lene akkor igen csak jó infrastrukturával rendelkezik az a sertés mivel ilyen szabályos boltíves gégét én még az életemben nem láttam meg frankón tagolt. Ott ahol ezek a csomó akármik vannak látszik hogy a csatorna gyűrűk össze vannak illesztve. Meg a falán látszik hogy a csatornában magasabban szokott lenni a víz a vízmosás vonala is látszik ha egy disznó légcsövében rendszeresen olyan magasan van a vízállás :) akkor az egy vizidisznó!!! Sógornak megmutattam és halálra röhögte magát a disznó gége hallatán; kicsit adok a szavára hiszen háziállatokkal foglakozik immár15 éve. Ő még ilyet nem látott mármint olyat hogy a disznó gége ilyen förtelmes színekben pompázzon pedig már látott egy két undorító dolgot.

Bébi sírás analizátor
punyukli | 2009.07.02. 16:09:18senki...??
akkor...
első :)

A kérdés: Mit csinálnak a bajorok Münchenben, az Angolkertben? Először a tippeket!
(Egyszer már volt, 2007-ben a születésnapomon, nullkommentes post, azért kiváncsi lennék, ki emlékszik. :-) )
És hogyan jutnak vissza?ysolti | 2009.07.02. 23:36:44Sziasztok!
En ket evig laktam harom sarokra az Eisbachtol.
Az Eisbach az Isar egy piciny mellekaga, ami atfolyik az Englischer Garten-en. Normal esetben nem valami gyors folyasu, kicsit hatrebb furdeni is lehet benne. A dolog alapja, hogy leszukitettek erre a szakaszra es ket hatalmas betontombot dobtak a mederbe, ez tori a sodrast, es "kesziti" a hullamot. Amint a szorfosok atestek a hullamon, a folyo ismet lassabb lesz, kimasznak a partra es visszasetalnak.
Nagyon jo hangulat volt ott estenkent, volt kis generatoruk, es eros lampakkal megvilagitjak a hullamot, hogy este is lehessen hullamlovagolni. A legmegdobbentobb megis, amikor egy napsuteses februari napon talalsz az Eisbachon szorfosoket.
Munchen egyebkent gyonyoru varos
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...









