
Ennyi babot zabálni... :-S
bandee1219 | 2009.07.07. 10:33:16annyi lehetne a golyóknak *_*
Miből készül az eperfagyi? - Jobb, ha nem tudja!
rubigo | 2009.08.04. 08:08:08http://www.penzcentrum.hu/cikk/1019181/1/ot_dolog_amelyrol_azt_hitted_rakot_okoz_pedig_nem_is_

Úgy látszik, hogy másfél év alatt sem változtak sokat (jó irányba) a szibériai "utak". Durva.
Cintu | 2009.07.07. 14:19:27A képeken is látszik, hogy az út mellett mocsár van. Nyilván megoldották volna, ha tudják. Amúgy durva a videó.

"Naaa, olyan izé vagy, muti már mid van..." :)
Lilu__cica | 2009.07.09. 11:16:06Én is összetörtem már gumicukros tálat, mégse voltam börtönben.

Reggeli készülődés munkába menet, japcsi módra, 5 perc alatt.
Mr.T. | 2011.03.09. 17:39:07apa602! Köszi, hogy szóltál, megkerestem youtube-on és cseréltem a linket. :)

Ha az autósportban van Off Road kategória, akkor a fociban miért ne lehetne? Egyébként is azt mondják, hogy az iszap jót tesz a bőrnek, tehát a hölgyek is bátran űzhetik az iszapfoci sportot jól. ;)
propeller456 | 2009.11.12. 14:45:48lehet h ez lesz a DVSC-Liverpool mérkőzésből is
nézzétek meg ezt: www.holahatar.hu
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a macskabékát, amely külsőleg teljesen úgy néz ki, mint egy átlagos macska, de a hangja rögtön elárulja őt. Kvak-kvak. :)Patkányka | 2009.07.11. 15:03:19Én láttam valami nagyon hasonlót , csak ott a béka fújt úgy mint a macska.:)

Egy teljes napon át meztelenül dolgoztak egy newcastle-i design és marketingcég munkatársai, hogy így javítsák a csapatszellemet.
Kenji | 2009.07.05. 22:36:01Bal oldalt a számítógépnél az nem Majka? :D

Lassan már nem lesz olyan jármű, amit ne építenének meg Legoból! Itt van pl. ez a Triumph Daytona.
bozitojugg3rn4ut | 2009.07.10. 22:41:26nekem max annyi legóm volt kiskoromban hogy az egyik anyacsavart ossze tudtam volna rakni.... amúgy király poszt :-)

Daikichi Amano nem éppen hétköznapi képei.
CRaPtRaSH | 2009.07.04. 20:59:01én meg örülök, hogy rajtam kívül valaki így látja még :]









