
A dél-afrikaiak már készülnek a 2010-es foci vb-re (már ha nem marad el)... Gyorsan foglalja le a szállást, aki menni akar! :D
Nusihusi | 2009.07.12. 00:16:42Nyílván a katalógusban öt csillagos szállodának mondjákXD
Pár hete ez a videó nem aratott túl nagy sikert az Izé belső levlistán, így végül nem küldtem be.
Most viszont egy remek kis remix készült belőle a rathergood-on (amit szintén ajánlok mindenki figyelmébe, nagyon beteg dolgok vannak rajta!) :Dtoth_pityu | 2009.07.11. 09:15:47Öcsém! FEKVE röhögök: He bites me in my vagina- ezen:D

De türelmetlen valaki azzal a mankóval... ;)
Mimis | 2009.07.14. 08:18:37Én csak a 4-es elkerülőn szoktam szívni a szép kis sor miatt a Gyömrő-Üllő lámpánál. A 2 sávból a jobb egyenesen megy, a bal kanyarodik (term. az egyenesen haladó áll be). A sok suttyó meg a bal sávban kielőzi a km-es sort, és a lámpánál behúzza a kocsit. Nem bekéretőzik, hanem pofon egyszerűen beszorít az árokba.
Minap meg pont azért szívtam, mert egy "ügyeletes önkéntes igazságbajnok" beállt a bal sávba, és egyszerűen megállt. Mikor a jobb sáv haladt, ő is ment kicsit, majd megállt. Előtte a lámpáig senki, mögötte a 1000 tagú füttyös-kürtös banda tülkölte az "ószólemiót".... :S Megértem, hogy arra hajazott, hogy ne menjenek be elöl az egyenesen haladók, de a mogyorónyi dúcidegközpontjával arra nem gondolt, hogy a 100-ból 90 embert feleslegesen tart fel 25-30 percig. Szerencsére nálunk is egy kamionos oldotta meg a problémát. Kihajtogatta magát, odabattyogott, és bájos csevegés mellett kérte meg, hogy ugyan húzzon már el. No, csak ez jutott eszembe.
(Jahh, meg az, hogy számtalanszor láttam dugóban szabájtalanul közlekedőt (leállósáv, villamossin demszkigolyókkal), és a 2-vel előttünk lévő rendőrautóban a yard nyugodtan trécselt. Mikor megkérdeztem őket annyi volt a válasz, hoogy papírmunkájuk lenne vele, és most nem érnek rá)

A leggyorsabb távirányítós autó.
"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.
Boldogok a szelidek, mert ők bírják a földet.
Boldogok, akik sírnak, mert ők megvigasztaltatnak.
Boldogok, akik éhezik és szomjúhozzák az igazságot, mert ők kielégíttetnek.
Boldogok az irgalmasok, mert ők irgalmasságot nyernek.
Boldogok a tisztaszivűek, mert ők meglátják az Istent.
Boldogok a békességesek, mert ők Isten fiainak hívatnak.
Boldogok, akik üldözést szenvednek az igazságért, mert övék a mennyek országa."kotta | 2009.07.13. 23:13:44Ha éppen olyanom volna, nagyon jót tudnék beszélgetni veled. A lényeg az, h nem vitázni: beszélgetni.
De ez így, meg itt és most: alkalmatlan.
A lényeg: mindig örülök, ha tisztán, előítéletektől mentesen gondolkodó emberre találok. Valahol talán ez a lényeg: nem bedőlni mindenféle szélnek, hanem gondolkodni, megélni, és az alapján úgy élni, ahogyan helyes. A helyességen meg sok vita folyik mindenütt, mindenféle formában, de mégiscsak van valami, amihez 99,99998%-ban mindenki igazodik. Ennek megfejtése meg asszem elég jó kis feladat mindenkinek az 50-60-70 évében, amíg egyáltalán.
És akkor jóccakát, ezeken agyaljon az, aki munkanélküli vagy nagyon ráér. :-)

Amerika megtalálta saját Susan Boyle-át!?

Vad motorosok.
(Alacsony költségvetésű verzió. :D)Brien | 2009.07.11. 15:34:44baszki ez akkora hogy nagyon nagy borntúbívájd
széles utat mindenkinek!

"A reggeli étkezés nagyon fontos, mert energiával tölt fel, és lendületet ad a naphoz. Nemcsak az emésztőszerveket aktiválja, de a vércukorszint beállításával felélénkíti a gondolkodást, és segít a koncentrációban is. Ha megreggeliztél, könnyebben nézel szembe a kihívásokkal és a mindennapi stresszel, és még a terhelést is tovább bírod."
Aki először beírja, hogy honnan idéztem, az kap kottától egy karton sört. ;)Grábor | 2009.07.24. 14:32:46hát persze hogy nem járunk olyan hejekre mint a McDonaldS :P
Ez csak természetes :)
Hogy miért???;)
Mert ott nincs sör :D

Beth Ditto
Párna | 2009.07.11. 08:59:18Ajánlom az új "táncolj ha tudsz" műsort AXN-en, ott is voltak hasonló stílusú emberkék xD. Kellemes kis amcsi műsor.

Mardan Palace (Antalya, Törökország) -
EurópaTörökország legdrágább szállodája.Zorro | 2009.07.10. 10:22:38Sok szempontból Törökországot Európához sorolják, pl. biztosítási szempontból is, de FÖLDRAJZILAG nem Európa. De ez nem csak Törökországra vonatkozik. Ciprust is Európához sorolják, ráadásul uniós ország, de földrejzilag az sem Európa. Tunézia pl. biztosítási szempontból Európa, ugyanakkor gondolom azzal senki nem vitatkozik, hogy Afrikában van.









