Egy tavalyi posztból tudjuk, hogy létezik. Most talán itt az ideje, hogy többet is megtudjunk róla. Például, hogy "Is there a fuckin` hotel?" :)buddha | 2009.07.20. 18:54:12és Anett Pöts a szálloda vezető. / Műkorcsolya EB-bajnok/
IQ font
Lako | 2009.07.20. 16:34:56Szerinted a Toyotát földöz bassza 2 millio forint?

Kihagyhatatlan nyári akció! A Pókháló Design Studio élethű, művészi pókhálói szélvédőkre, most ajándék eredeti vérrel!
Bubba | 2009.07.20. 11:08:21Azért csak ellen tartottam volna egy méretes üllővel! :-)

Lehet, hogy nem akar kistestvért... ;)
ffaannyy | 2009.07.17. 20:25:49Jól arrébb rakta a gyerkőcöt :D

Null Stern Hotel - az első nulla csillagos szálloda.
Nusihusi | 2009.07.17. 00:11:41Jobb, mint a hotel Alexandra:)

The Story of Stuff
bungle | 2010.11.29. 23:47:39Zöldésg küldte:
URL: http://tisztajovo.hu/2010/11/27/%E2%80%9Eszemetdombra-tervezve%E2%80%9D/
Szöveg: "Szemétdombra tervezve"

Mobil trágyadombok, guruló szeméttelepek az utakon.
Bubba | 2009.07.20. 11:49:09Ezek ám nem autók,nem! Ezek önjáró kukák! Nem kell hozzá kukásautó,csak egy pár proli, hozza a kulcsot, ha megtelik, márpedig megtelik, beül elgurul a szemét lerakó helyre, kinyitja az ajtót, és kiborul a szemét.

Ez gáz! ;)
joovan | 2009.07.16. 09:29:42Légnemű NEDŰ :D:D:D:D

Még szerencse, hogy nem volt a közelben kriptonit. :D
Ravennë | 2014.07.02. 09:51:00Beküldő: ájjámeg
www.youtube.com/watch?v=BnyFg9gbBgA
Szöveg: Épp haza tartottunk, amikor megláttuk ezt!

Az együttes dobolás új világrekordját állította fel 582 dobos az angliai Birminghamben, akik 10 percen át egy ütemre doboltak.
Bubba | 2009.07.20. 11:57:48Kiterelni a népet: "Gyertek ebédelni!" zárni a termet, lekoptatni a fiúkat, és máris kész a legnagyobb dob diszkont! :-D









