
A mongol halálféreg megtámadja Prágát. Egy cseh művész alkotása.
Nusihusi | 2009.07.23. 23:56:58Úgy néz ki, mint 1 óriási szívószálXD
Még egy perc és a kutyának "annyi meg egy bambi". :)
kócimbóc | 2009.07.23. 22:35:53posztszöveg mindent visz :D
mellesleg posztképhez lehetne valami komment verseny, aranyos is meg már régen vót ;-)

"A kutyafáját neki, ezek most szórakoznak velem?" :)

Nyilván ez nem jelenti azt, hogy például a nagyvárosi szmog nem káros az egészségre, de azért csak óvatosan a teóriákkal...
Winterborn | 2009.09.29. 08:50:10Nem akar valaki segíteni lefordítani?
Mai ismeretterjesztő rovatunkban avigyorgó vízicocaHelicocranchia pfefferi nevű ritka tintahal. Akkora, mint egy pici labda, a világ minden tengerében megtalálható, de igencsak eldugva, általában száz méternél nagyobb mélységekben. Ha teleszívja magát vízzel, a bőrelszíneződései miatt úgy néz ki, mint egy mosolygó, jóllakott napközis. :)kócimbóc | 2009.07.23. 22:33:41erről eszembejutott amikor kiskoromban a rokonok halat pucoltak és a hólyagot odaadták jáccani :D elvoltam vele jah.... :)

Squaro
Egy játék, ami valahol az aknakereső és a sudoku között félúton van. Ha valamelyiket szereted, akkor mindenképp érdemes kipróbálni!D3T0X93 | 2009.07.21. 20:27:04hardon már csak 2:47 sikerült :P
http://kepfeltoltes.hu/090721/ize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mai recept ajánlatunk: pókos pizza!
Jó étvágyat kívánunk hozzá! =)zola2000 | 2009.07.25. 11:17:24Én bírom ezeket a videókat, csak ezekért járok az izére ^^

After Dark film stúdió, és horror fesztivál rendezők
A fesztivál minden évben a Halloween előtti héten zajlik. Horrorra, sci-fi-re, fantasyra és egyéb rokon műfajokra szakosodott. A filmek Észak-Amerikából, Európából és Ázsiából érekeznek. A díjakat a közönség szavazza meg.
A fesztivál szlogenje: "Truly out of this world."
A fesztivál honlapja
Az oldalon 9 nagyszerű horror/krimi/thriller film honlapja/Imdb linkje tekinthető meg (bocs, hogy nem posztolom a maradék 8-at külön-külön, egy volt már).
3 másik linken meg találtok még 8 filmet amiért érdemes meghalni. (Ezekért is bocs.)
Ezen fesztiválon mutatták be a Pillangóhatás harmadik részét, aminek magyar vetítési időpontja még nincs.izébigyó | 2009.07.21. 14:05:45Én is láttam már rég, a 2-nél tényleg jobb, de ettől még nekem kiszámítható és erőltetett volt...

A nagy fehér domb Oroszországból, ami állítólag nagyon hasonlít Izland tájaira.
.::JunKieEQ::. | 2009.07.20. 10:44:58A NASA-nál is olvassák az IZÉ-t vazze... Ez a cikk tuti nem véletlen... :
http://123.hu/123/cikk/219921
:DDDDDDDDDDDDDDDD

Hogyan készítsünk krumpli ágyút.
trógerfighter | 2009.07.24. 13:07:07Jó ez,kár hogy nem értettem tisztán mi volt a spray-ben,talán széntetraklorid magyarul féktisztitó ?









