
Így NE kerüld ki az internetes cenzúrát
Az internenet cenzúrázzák, és nemcsak Kínában, Törökországban meg Iránban, ahogy azzal riogatni szokás, hanem az elméletileg szabad világban, az USA-ban, az Európai Unióban és azon belül Magyarországon is.
Az 1985-ben született fotós Mike Brodie, művésznevén Polaroid Kidd 18 évesen hagyta el a szülői házat, és három évig járta Amerikát elkallódó, szabadságot kereső, munkanélküli csavargó fiatalokkal.rotel | 2014.08.12. 22:53:34Sok semmirekellő szinte minden képen döglenek ez biztos egyszerűbb mint elmenni dolgozni.

Szabadesés 30 méteres magasságból 88 km/h-ás sebességgel - ez az új móka Dánia egyik vidámparkjában. Kipróbálnád?
Dieseldisc | 2014.07.24. 01:01:40Mire gondolsz?
Háló helyett hasábburgonya szeletelő?.... na az....
Miért nem foglalkozik a sajtó a palesztin áldozatokkal? Az egyik oldalon az elnyomó, a másik oldalon pedig a szabadtéri börtönben élő palesztin nép küzd. Az elnyomók oldalán senki sem halt meg, miközben a palesztin oldalon egyre nő a halottak száma.FatSnakeFoot | 2014.08.25. 18:32:16https://www.youtube.com/watch?v=gAHFJjWnsOI#t=52
Sok palesztin Gaza saját "szeptember 11-ének" nevezi, ami tegnap történt és ami július 7 óta a világ legnagyobb koncentrációs táborába bezárt nép ellen zajlik....
Szombaton izraeli rakéták a gázai Tal al-Hawa negyedben a Zafir 4-nek nevezett 12 emeletes toronyházat tették a földdel egyenlővé!

A Teqball után szabadon, itt az újabb magyarok által kifejlesztett játék. A „Cigány tekét” Karcagon mutatták be.
MADve | 2014.07.06. 19:43:34http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20131123142556/adventuretimewithfinnandjake/images/f/f0/Dafuq_meme.jpg

A bohóc szabadságon volt? ;)
iw84u4t | 2014.06.26. 09:00:16jeux sans frontières :)

Mostantól bárki másolhat elektromos autót
Elon Musk, a Tesla autócég tulajdonosa gyomrost vitt be a benzingőzös monopóliumnak.Tooni | 2014.06.25. 10:01:16És megtalálták?

Kuss, én így szállok le!
palinkaman | 2014.06.16. 16:03:44Megtudta hová viszik...

Tényleges életfogytiglan - szerintetek sérti az emberi jogokat?
GerzSonka | 2014.05.27. 20:50:54Szerintem a világ legviccesebb története, hogy olyan ember hisztizik a tényleges életfogytiglan elmeszelése miatt, aki politikai okból szívbaj nélkül szabadon engedett egy embert, aki baltával vert agyon egy másikat. :)

Ki szeretne termetes krokikkal a szabadban úszkálni? Ketten már megtették... ;)
enjoshi | 2014.04.19. 14:36:05Az utolsó mondatok listája bővült ezzel:
-Ússzunk be utána a barlangba!
:)
Egyébként csak nagyon vékony a határvonal a merészség és a hülyeség között...










"Szigorúan tájékoztató jelleggel, úgyhogy senki ne próbálja ki őket! Még otthon se!"