
Újrahasznosítás orosz módra
„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”Horvipapa | 2014.07.14. 09:48:06Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.
Az előzőt nehéz űberelni, de talán ez a felvétel is versenyben van az év videóklipje díjért! ;)
mynameis0111 | 2014.06.23. 16:12:56Nekem a zene is bejövős....a klipről nem is beszélve! (=
Egyébként minden videoklip vizuális.:DD Én hasonlót még nem láttam, de szívesen néznék még párat. (=

Nem értem... ha gumiból vannak, akkor hogy bírják el azokat a nehéz ütőket?
Szancso | 2014.05.26. 18:05:57Mert ezek pályakarbantartók. Egyengetik a salakot. ;D

Még a cégautót is nehezen bízzák egy nőre

Látjátok, nem kell ahhoz jóképű, sármos úriembernek lenni, hogy fiatal, csinos, szép szőke ;) lányokat megkapjon az ember. Elég egy seggrészeg, erősen kopaszodó, (dzsud)lóarcú negyvenes majom (rajongóitól meg a barinőjétől én kérek elnézést a nevében), hogy instant mandulavizsgálatot eszközöljön szegény ártatlan ;) hölgyön...
„Zimány nem bizonyult nehéz prédának, mert kettesben távoztak a helyről egy közösen rendelt taxi felé. Az est további részét csak találgathatjuk, mindenesetre úgy tűnik, Zimány már levonta a megfelelő következtetéseket, és csütörtök reggel lecserélte Facebook-borítóképét egy pálmafákkal övezett, Hollywood felé vezető sugárútról készült fotóra.” (Velvet)norbertvincze | 2016.01.18. 22:29:27:D

Gitárjáték egy kis nehezítéssel :)
bungle | 2014.04.09. 11:47:33Pussy magnet. :)

Gyuri bácsival könnyebb átvészelni a nehéz időket.
FatSnakeFoot | 2014.04.09. 11:42:50Én mondjuk kicsit soknak érzem a kaját 7 percre betenni a mikróba, ráadásul ha jól látom olvasztóra, de amúgy nálam betalált.:)

Nem volt nehéz, egy pálcás volt. ;)
lackópetykó1 | 2014.04.05. 15:17:43Az Entek háborúba mennek.:D

Anti-gravitációs kerék?
Tooni | 2014.03.22. 15:51:45Jean, eltüntette a kávéfoltot?
Igen uram, az egész öltönyét kávéba áztattam, így már nem látszik a folt ;)

Tényleg összeomolhat a mohó elit miatt a civilizáció?
Kutatók több forgatókönyvet dolgoztak ki jelenlegi társadalomfejlődésünk ábrázolására, amelyre szerintük leginkább az egyenlőtlenség a jellemző. Leszögezik: ilyen körülmények között nehéz elkerülni az összeomlást.norbertvincze | 2014.03.18. 15:58:46mi folyik itt gyöngyösön?









