
Már megvan a módszer, amivel legyőzhető a rák
De még nagyon sok új gyógyszer kell, hogy gyógyítható is legyen. A kemoterápia ágyúval verébre módszere helyett rák okát azonosítja egy magyar diagnosztikai cég.bungle | 2016.06.05. 12:59:26http://index.hu/tudomany/egeszseg/2016/06/03/az_univerzalis_rakszerum_kapujaban_vagyunk/
Csak pár másodperc választotta el emberünket attól, hogy ne liveleak, hanem youtube videó legyen... ;)
beela | 2015.06.11. 10:36:20Nézzük a történetet lépésről lépésre:
A fickó siet. Kishíján belehal & összevérezi a rámpát. Utána ő ér rá a legjobban, teszetoszán, tétován semmit tesz.
Végkövetkeztetés: Elhunyni jött ide, kár volt megmenteni. El van rontva a napja. Összezilálódott az életterve. Kivonták őt a karmájából. Satöbbi.

Így csinálhatsz milliókat más Instagram-képeiből
Richard Prince nem szeret engedélyekkel vesződni. Legutóbbi akciója egy Instagram-kiállítás, amely a közösségi fotó hatalmas adatbázisából szemezget - persze úgy, hogy egyik képen szereplő személytől sem kért engedélyt. Prince nem csinált mást, mint Instagram-portrékat nagyított fel egy átlagos festmény méretére, és egy saját néven futó hozzászólást írt mindegyik kiállított portré alá, a képek pedig borsos áron keltek el: az egyikért pl. 90 ezer dollárt (kb. 25 millió forintot) fizetett egy lelkes műgyűjtő.
A 65 éves “művész” szinte teljes életművét mások műveinek plagizálására építette fel, csupán annyi változtatást eszközölve rajtuk, hogy jogilag feddhetetlen legyen.bungle | 2015.06.03. 12:20:25Mekkora troll lehet... ;)
Itt egy angol nyelvű cikk a témáról:
https://fstoppers.com/business/peter-coulson-and-i-discuss-potentially-illegal-sale-his-photo-richard-prince-72503

Tuti friss kaja... a légy is dicsérte ;)
Nusihusi | 2015.06.05. 00:05:28Ezen jót nevettem:)

Íme, itt a legújabb élő Barbie
Az orosz Angelica Kenovát az édesanyja születése óta arra neveli, hogy Barbie baba legyen. Elég beteg sztori az övék.
Magyar cikkközlegény | 2015.05.27. 22:48:33aztán vigyázz nehogy ez legyen belőle (:
http://youoffendmeyouoffendmyfamily.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/03/2993.jpg

Milyen ismerős ez az épület... :)
Kedves Jézuska! A karácsony idén májusban lesz... ;)
Ha van tapasztalatotok, kérdésetek, válaszotok drón fotózással kapcsolatban, legyen ez egy ilyen kibeszélő post.
Vajon jó ötlet Vénusz légycsapójába dugni a nyelvünket? A videóból kiderül!

Legyetek szívesek egy megosztással segítsetek a szimpatikus fiatalembernek, hátha valaki épp bébi szisztert keres... Köszi!
Szancso | 2015.02.12. 20:07:36Én segítek, itt van pár szisztersz...;)
https://www.youtube.com/watch?v=01hwSSveK6A

Csak kikerültem a legyeket... :)
sergi | 2015.02.06. 15:01:01Ez csak a bemelegités,ezután jöhet a centrifuga.Ürhajóst nevelnek a gyerkőcből.

Mégis milyen legyen az internet?
www.internetkon.hu - itt lehet kérdéseket feltenni, hogy mit beszéljünk meg.
A Jövő Magyar Internete várja önt









