
Amikor a befőtt teszi el a nagymamát... avagy az agresszív nyuszika és a kígyó esete. :)

Kígyós egeres-zabálós...
Zé | 2008.02.06. 02:50:55Marha szépen meg van csinálva, csak néha bugos :(
Pl nem rak ki egeret, aztán meg game over >:|
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!Élien | 2006.12.04. 19:07:09Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja nyersen ,mint a dögkútból kiemelt , 3 hetes disznó tetem beleit . Többek között ezért is gyülölöm őket .
Nem érdekel, hogy indiai vagy cigány , ugyan az !!!!!!!!

Na, egy ilyen kéne a Balatonba meg nekem a távirányító...
bungle | 2015.04.15. 12:10:02www.youtube.com/watch?v=vCrN47cOmHQ
www.youtube.com/watch?v=_5PplUmtEvA










Alig tud elmenekülni, nesze neki, ha lenne lába, futhatna!