
"Nem megy ez még neked fiam!" :)
Nusihusi | 2009.07.27. 23:29:52Hogy beesett szegény a vízbeXD
Csak egy "átlagos" japán reklám.
Maccoyi | 2010.03.27. 16:13:42folytatás... http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103489 :D

TAT augmented ID
Az lesz durva, amikor a napszemüvegbe is beépítik...notaprisoner | 2009.07.26. 14:10:38Szerintem, ha ezeket a nagyközönség számára is elérhetővé teszik, pár nap, és többen élnek vele vissza, mint akik csak simában használnák...

Milyen rendes a szafari park személyzete, segítenek kipakolni... ;)

A japánok már értenek a kutyák nyelvén... ;)
tucsi23 | 2009.07.26. 18:09:54egyet értek veletek ien hülyeség nekem 40 000-et nem ér meg

Szerintem most sok emberben változik meg a Mr.T-ről alkotott képe... :D
Árnyangyal | 2009.07.25. 09:10:29A végén kiderül, hogy repülni is SZERET!!!

860 méter a hullámvasúton 1 perc alatt, görkorin.
unumunu | 2009.07.24. 22:24:00lehet sielő a srác és lehet, hogy az extrém fekete pályák után eközben ásítgathatott a sisak alatt :P

Lehet eső, szél vagy hó a Shweeb minden időben hajtható. :)
Nem mellesleg a Shweeb megalkotói úgy gondolják, hogy ez a jármű megfelelő alternatíva lenne majd a jövő nagyvárosainak közlekedésében.kócimbóc | 2009.07.23. 22:38:40dik, háde' miénk lesz a mennyek országa :D vagy az 5ik elem :D

Aki lemaradt volna az élő közvetítésről, annak itt egy felvétel az év leghosszabb napfogyatkozásáról.
Athelas | 2009.07.24. 00:06:14nah hány japcsi hitte azt hogy most felébrednek a heroes képességei?
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a kabócák rovarcsaládját. "A kabócák az egész Földön elterjedtek, becslések szerint eddig közel 30000 leírt fajt tartanak számon. A déli napfénynél igen élénken ciripelnek. Hangadó-készüléke mindkét ivar egyedeinek van ugyan, de a nőstényeké csak csenevész."kisadria | 2009.07.22. 18:23:15Én nem tudtam hogy létezik ilyen míg nem voltam én is horvátoknál.
engem is kiidegeltek..:D









