
The quick brown fox jumps over the lazy dog. :)
Nusihusi | 2009.07.31. 01:18:12Vagy lusta a kutya, vagy nincs kedve játszani:P
Wikipedia Game
A játék célja: az első megadott szócikktől a lehető legkevesebb kattintással eljutni a másodikig, adott idő alatt.life_hunter | 2009.07.31. 12:06:52firefoxom van:S

Ilyen egy hétfő reggel...
NoGoodNick | 2009.09.08. 16:45:01Ha, a "gayporn" cartoon. Even I would watch something like that. That sounds too funny for words!
Anyone notice he doesn't wash his hands after peeing. And, whatever country this is from, it's certainly NOT USA, we haven't had delivered milk in decades!!!

Psi wheel. Telekinézis.
Egyesek hiszik, mások tagadják, valaki bizonygatja, valaki akkor is trükknek véli, ha a saját szemével látja...csildicsildi | 2009.07.31. 23:44:04á

Birodalmi lépegető gyerekágy. :)

Vakvezető kutyája van egy vak kutyának Nagy-Britanniában. A párost Bonnie és Clyde-nak hívják. Utóbbi teljesen vak, és amióta a kétesztendős Bonnie vezetgeti, nélküle nem hajlandó sehova sem menni. A kutyapárt három hete vették be egy menhelyre, előtte kóbor kutyaként tengődtek.
vöri | 2009.07.28. 22:24:43édesek nagyon :]

Új őrület "hódít" Amszterdamban: valakik a csatornák mellett parkoló Smart-okat belökik a vízbe.
csildicsildi | 2009.07.31. 23:44:21....

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a trópusi tengerekben élő ragadozó kúpcsigák (Conus spp.), amik rendkívül erős, többkomponensű idegmérget termelnek, melyet egy aprócska szigonnyal juttatnak be zsákmányukba (többnyire gerinctelenekbe ill. kisebb halakba), valamint az őket elővigyázatlanul megfogó szőke nők kezébe. :D
Itt éppen egy bohóchalat zsákmányol az egyikük:
Embernél a méreg látászavart, szédülést, hányást, paralízist, súlyosabb esetben pedig (főleg a nagyobb termetű fajok, pl. C. geographus veszélyesek ilyen szempontból) halált okozhat; eddig mintegy 25 halálos eset ismert. A méregből készült fájdalomcsillapító sokszorosan hatékonyabb az opioidoknál (pl. morfiumnál), ráadásul nem okoz függőséget sem.Turmion Kätilöt | 2009.07.27. 10:46:26De szépen bezsákolja.

Egy kis ABC... ;)
Jokker | 2009.07.29. 08:18:43Jobb mint a Happy Tree Friends, mert fárasztóbb :D

Akinek hiányoznak a viharok... ;)
kisadria | 2009.07.25. 23:17:58én is főleg a szép vllámokat és nagy dörrenéseket









