
Egy példa arra, hogy miért ne vezessen anyu krosszmotort. :)
piton78 | 2009.08.11. 02:38:47...és akkor magyarázzam, hogy mi is az az életérzés?!!? pffff.
A sors áldozatai. :)
refaa | 2009.08.03. 17:09:31hát jól kibaszott velük az élet,az tuti..:D:D

Aki kitalálja, hogy mi fog történni, annak küldök 2 db vállon veregetést. ;)
refaa | 2009.08.03. 17:00:50hát behalok..azt hittem,h ütközni fognak..:D már kezdtem meglepődni,h a csaj miért röhög azon,h becsapódik a fazon..:D
kemény..:D meg az életmentés is szerencsére sikeres volt..:D

Nem tudom mit akart, de elég szép mutatvány kerekedett belőle... :)
AVIREX | 2009.08.03. 20:50:50lexartam... xD

Álmos cicákok. :)
superxaba | 2009.07.31. 11:54:28FEKÜGGYETEK LE MACSKÁK BAMMEG!

88 dolláros bírság kifizetése aprópénzzel... :)
Saccco | 2009.08.01. 12:09:52Én anno 50ft-osokat gyűjtöttem volt 5-600db abból vettem biciklit :)
de berolniztuk néztek de elfogadták :)
amúgy ez a rendőrkihívósdi nagyon kész volt :D

Ha a matrac-nagykerben unatkoznak... :D
joovan | 2009.07.31. 11:24:05hááát bazdmeg... kinyír kora reggel...... beszarás!!!

Chevrolet törésteszt... nálam 5 csillag! :D
közlegény | 2009.07.30. 19:47:48nem hiszem, h. team kocsi lenne, a legtöbb tetején kerékpárok vannak, illetve villog vagy valami ha kiáll, de ennek tetőcsomagtartója sincs, ez egy közönséges fogalmatlan barom.

Egy újabb "homokozó" művész: Andres Amador. :)
majd most | 2009.07.30. 12:37:20akinek pici annak az elet is nehezebbnek tunik,
ellenben ez a homok-nazca-krissz-kraksz nagyon tetszik

Vajon hol járhat az esze? :)
Re-Peet | 2009.07.31. 10:55:34Vazze.. nem látod, hogy a hideg hűtő előtt áll? :D









