
Döntsd el: iszol, vagy vezetsz. De a hármat egyszerre ne csináld!
A drogok és az alkohol hatása az autóvezetésre. :)lb7 | 2011.08.29. 15:00:45Nah ez! Sírok baz...:D
Néhány izés ping-pong asztal.
Jokker | 2009.08.13. 06:42:50Egy-két asztalon játék közben deszkázni is lehetne :)

Az alkohol veszélyei. :)
Sünilány | 2009.08.26. 05:14:02:)

Lada Niva porig ültetett, agyig tuningolt változata!
Ez már beteges... :)neophyte | 2009.08.13. 10:24:16Ha olyan nagyon régi, akkor miért nem görgetsz tovább, ezáltal átlépve ezt a postot?! Nem bírod ki, hogy ne írd ide: Te ezt már láttad! Bölcs hozzászólás volt mondhatom...

Brutus, a barátom.
Lee88 | 2009.08.17. 11:06:55állati jó, Mackó Kölyökkora óta együtt nyomják... Klassz ennek a csávónak van érték az életébe annyi biztos.

Alyssa Monk festményei (igen, festményei, nem fotói! :))
Kiscsuri | 2009.08.18. 19:54:04Gyönyörű!

Bár kutyámajom volt már ismeretterjesző rovatunkban, most itt egy kutyánmajom. :)
alphadog | 2009.08.12. 10:18:52Hóna alatt van egy centrifuga.

Világhódító hangyák
Mint az előző "hangyás" posztban láthattuk, a levélnyíró hangyák hatalmas, több négyzetméterre kiterjedő földalatti fészket építenek, ám a kolónia méretének tekintetében az argentin hangya (Linepithema humile) ún. szuperkolóniái még ezeket is überelik: egy ilyen több milliárd egyedből és milliónyi bolyból álló szuperkolónia akár több ezer kilométerre is kiterjedhet, ráadásul ezek a szuperkolóniák csupán részeit képezik egyetlen globális méretű "hangya-megakolóniának"!kukulkan | 2009.08.13. 10:54:46Ja, egyébként a kép ami a cikkben van rossz, az nem az argentin hangya, ugyanis az így néz ki:
http://myrmecos.wordpress.com/2008/04/13/how-to-identify-the-argentine-ant-linepithema-humile/

Kb. 1 centiméter és a rendőrbácsi pont úgy jár, mint ő.
Az online biztosítás kötés alkalmával minden biztosító ajánalát megismerhetjük, illetve egyedi biztosítási ajánlatokat is közvetítenek az igényeknek megfelelően. Az online biztosítási kalkulátorok segítségével kiszámolhatjuk és megköthetjük a kötelező biztosítást, casco-t, lakásbiztosítást...littleguy | 2009.08.13. 11:08:58Cáfolnám a dolgot... A biztositas.hu oldalon szoktam kötni mindig a kötelezőmet. Egyszer valami miatt a régi biztosítóm nem akarta kiadni a bónusz igazolást, az új biztosítónak sem... Erre telefon, email, amit csak el tudtok képzelni, mert vagy 5.000-el lett volna több negyedévente a kötelezőm. És senki nem válaszol semmit... :@ Halál ideg voltam. Ügyfélszolgálat csak pesten, én meg nyíregyházán... Délután felhívtam a biztositas.hu ügyfélszolgálatát, és közöltem, hogy mi a szitu. 3 nap múlva nekem is megjött a bónusz igazolás, valamint másolatban ment az új biztosítónak is!! Az ügyintéző hölgy kedves volt, megértő, és segítőkész. Azóta nem akarok máshova menni...
Tény, hogy kényelmesebb, de sok esetben van rossz oldala is. Mondjatok olyan dolgot, aminek nincs jó és rossz oldala egyaránt! :)









