
Hello From Earth - az ausztrál weboldal augusztus 24-ig lehetővé teszi, hogy felhasználói sms-hez hasonló rövid üzeneteket küldjenek a világűrbe, a Naprendszeren kívüli legközelebbi Föld-típusú, Gliese 581d elnevezésű, lakhatónak vélt bolygóra.
Te mit üzennél?Gyurci | 2009.08.22. 13:00:03azt üzenném, hogy hozzatok sok síkosítót mert nagy buli lesz :D :P
Bőrbarát elektromosan vezető tinta
Hogy mire jó? Pl. művészkedni:Nusihusi | 2009.08.15. 00:00:15Jó ötlet:) Emberi hangszer:) Csak ne rázza meg őket az áram...:P

Pakisztáni diák esete a fotocellás ajtóval...
Kampec | 2009.08.16. 22:43:57nem bírom felfogni hogy lehet vki ennyire sötét _D

Lazareth Wazuma Bio V12
noniusz | 2009.08.19. 17:52:37Nem kötekedésből, de ha menet közben van, akkor miért 0 km/ h-t mutat az órája?

Egy oldal, ami bármilyen YouTube-os videót szét effektel. Kb mint az LSD-re speed. :)
Ja és ahogy az oldal készétői állítják a Google nem tartja számon ezt az oldalt. :)bungle | 2010.01.19. 12:47:48http://www.yooouuutuuube.com/v/?rows=18&cols=18&id=5wdmSL2-Ock&startZoom=1

Egy újabb Star Wars rajongó gyerekágya... :)
Valerius | 2009.08.24. 23:36:43hát nekem bejön. bár a szobámba nem tenném be, de egy éjszakát buli lenne benne aludni

Welcome to Canada!
Nusihusi | 2009.08.15. 00:16:33Csoda, hogy nem csapták el:S Amugy ari:)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Scotoplanes, amely génusznak elvileg még nincs magyar neve (köszi kukulkan, hogy utánanéztél!), és bár az angol nevük találó, a magyarban "tengeri disznóknak" nevezett állatok delfinek.
Így a Ti feladatok, hogy nevet adjatok neki! :)karmigran | 2009.08.23. 23:00:31George

"Eladó versenyautó! Élje át a versenyautó vezetés fantasztikus élményét!"
(akit komolyan érdekel, még talán fenn van a hirdetés...)szaki77 | 2009.08.15. 12:57:47Szánalmas gép, sok munkával. :D

Az Alcatraz börtönszálloda Németországban.
iw84u4t | 2009.08.14. 07:53:11Igazán menő akkor lenne csak, ha az igényesebb vendégeket egy apró felár fejében kínvallatásban és kőfejtésben is részesítenék...aki mindkettőre befizetne, az mondjuk kapja egy pár bónusz korbácsütést is tiszta ingyen...gondolom, csak úgy tódulna a jónép...









