
A karatemester apuka bemutatót tart. :)
littleguy | 2009.08.25. 14:48:20Ez nagyon aranyos... Szerintem király nagyon. Én pl tökre örülök az ilyen postoknak, amik egy kicsit "másak" mint a többi.
Miss Plastic Hungary 2009
Októberre tervezik azt a szépségversenyt, ahol a plasztikai műtéten átesett lányok képviselhetik magukat.bungle | 2009.10.10. 12:26:33cancer1 küldte:
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/10/miss-plastic-hungary-2009.html

200.000 angol font (~62M Ft) és 51 sebészeti beavatkozás, hogy Nileen Namita, a 49 éves, háromgyermekes anyuka olyan legyen, mint Nofertiti (más átírásban Nefertiti) ókori egyiptomi királyné.
Megérte? ;)|-=O=-| | 2009.08.31. 14:16:52Miért, ha Demjén Rózsinak sikerült magát átoperáltatni: http://funlista.funpic.hu/?page=attachview&message=31942&attach=1

Shakes & Fidget képregény magyarul.
A már-már kultképregény rajzolói Oskar Pannier és Marvin Clifford egy német páros. Eredetileg az első részeket, még a gamona.de WoW-os részlege adta ki, majd később megalakult a hivatalos honlap.Kiscsuri | 2009.10.08. 21:54:54Igen néha örültem h WOW-ozok mert télleg kell :)

"Jajj, nyuszómuszókám, már megint piszkos lett a kis bucid..." :)
joovan | 2009.08.22. 08:21:53belövi a nyuszi séróját :D

Nem is értem miért állíthatta meg őket a rendőr... ;)
1nessa | 2009.08.21. 23:23:51igaza van Frankienek...nem tetszik nem kell odanezni...egyebkent a mamikat majd a papikak lesik majd:)

420 kilós tűzijáték-bomba - a levegőben 800 méter átmérőjű tűzgömb. Japánban. :)
DJ CSOTRY | 2009.08.22. 20:05:06persze ez igyvan csak azt jeleztem nektek hogy nemkell azokat kiröhögni vagy lenézni akik egy egy ien eseményt megtudnak ugy örökiteni hogy az nekik vagy akár egy nagyobb nézőkőzőnségnek is élvezhető lesz egy HD felbontásu tv és egy börfoltel táraságában:)viszont azokat nyugottan röhögjétek ki akik ezekkel a legujjabb kisujamon elfér rozsaszin egygombvanrajta azisvéletlen kamerákat használják:D nah azmár tényleg szánalmas:Dés azzal tényleg nincs értelme filmezni:D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.vadonka | 2015.01.21. 10:49:01Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!

Ez is jól mutat a kandalló előtt... ;)
Ilsa | 2009.08.24. 12:15:06Nekem tetszik:D
De ha kandallóm van akkor nem teszem ezt oda, olyan gyerekszoba feeling. Másrészről más állat bundáját sem tenném:)

Így kell grill partit tartani társasházban... ;) Nehogymá' a lakásban terjengjen az olajszag! :D
Fireblade1000 | 2009.08.19. 22:51:42sztem is jó ötlet.









