
Techno Dance Party. Állítólag brake-elnek! :-P
mekszamnojz | 2009.02.02. 22:25:52jaaaa hogy a második csaj volt? :DD jó tudni :)
"Két összebilincselt elítélt próbált idő előtt távozni egy börtönből. A művelet egy darabig úgy tűnt, hogy sikerrel zárul..." :)
mumus | 2009.02.01. 20:30:07nagy az Isten allatkertje es alacsony a kerites...

Úszó szigetek a Titicaca-tavon.
Az urók (így hívják a nádi szigetlakókat) az inkák szent tavában álló szigeteket építenek pusztán totoranádból és ott élnek a víz kellős közepén, a nádhalom tetején. Darabokra tépett, kiszáradt nádat szórnak hetente a sziget járószintjére, ugyanis a vízben alul található rész szépen lassan rohad, így fentről kell újra és újra pótolni a "talajszintet", hogy megmaradjon az 50 cm és 1 m közötti magasság. Ezeken a nádszigeteken állnak - szintén nádból - a kunyhócskáik, még mini templomuk is van.papaluige | 2009.01.31. 09:24:44JUnk az egyik nádkunyhóban, Te a másikban! nah jó, kijöhetnél néha t-mixerezni! :))

Sörözés és adózás... avagy egy tanmese, amit sokan nem értenek.
A történet bárszék-közgazdaságtan (barstool economics) címen fut, és valamiért David R. Kamerschennek, a Georgia Egyetem professzorának tulajdonítják az írást, pedig nem ő volt az elkövetője. De ettől még mókás.bungle | 2013.05.29. 10:28:59rámnémetnemlelelmenteménmár küldte:
URL: http://index.hu/gazdasag/2013/05/29/adoelkerules/
Szöveg: "Így ússzák meg az adózást a legnagyobbak"

Told be gyorsan az arcodba, mielőtt egy másik dagadt disznó meglátja nálad és kér belőle! :D
Re-Peet | 2009.01.27. 08:32:29...a szex is :P

Lökés számláló a kétgolyós egy lukas játékhoz... ;)
csicsilla | 2009.01.28. 13:14:00még egy hét és ...már lassan 1 honapja nem... szerintem ha létezik a lányoknál ,,gyors elsülés" akkor nekem az lesz...

Volt egy régi csajos naptárad, amit nem dobtál ki?
Jól tetted!
Itt megnézheted, hogy mikor használhatod fel újra.papaluige | 2009.01.23. 20:43:46és ráadásul feneketlen...............:))

A 2009-es Dakar rally képekben.
Attila | 2009.01.21. 09:12:52http://sportgeza.hu/sport/2009/01/20/tenyek_es_tevhitek_dakarrol_palikrol_/

Talán az idei első Darwin-díjas...
Kiscsuri | 2009.08.06. 20:30:12Istenem...és ezek miatt szidják a mi anyunkat amikor kimegyek parkourozni..

Főszerepben a kacsa. :)
The Good The Bad and The Ugly Duckling
Reservoir Ducks
Rain Duck
The Duckminator
Duckman Begins
The Omlette
Ducky Dancing
Saving Private Ducknoartis | 2009.01.18. 12:19:01ezen csak azok a jok amit nem a magyarok csinálják de azoknál is van elég gyenge









