
Minden, amit a férfiak a nőkről tudnak - a teljes igazság végre könyv formájában!

Kövezzetek meg, de ezt nem tudom kihagyni...
Sírjunk, nevessünk, szánjuk, sajnáljuk, megmosolyogjuk, szörnyülködjünk, vagy vegyük el tőle a webkamerát, az egyetlen dolgot, ami összeköti őt a világgal?
Na ilyenkor mit lehet tenni, én zsákutcába futottam.Adiboy | 2010.10.20. 14:41:39hát azért én nem gondolnám ezt igy... ez nem olyan mint a vakság.. mert egy olyan helyzetben télleg nem tudod milyen a "normális": vagyis hogy látsz... viszont ő látja hogy legtöbb ember normális ő pedig nem és nem tud ellene tenni... az emberek is megnézik ha kimegy az utcára, és biztos sokszor érez olyat hogy ez igy nem fer. azt szeretné érezni hogy ő is olyan mint a többi ember de nem ezt kapja. szerintem inkább beletörődött, és megpróbálja elterelni a figyelmét arról hogy ő ilyen...

A rettenetesen lassú gyilkos a rendkívül hatástalan fegyverrel. =)
plantek | 2009.12.01. 16:14:29Ez a tag biztos, h nem Zach Galifianakis... lol de azért jó próbálkozás volt:D

A vízcsepp rövidke élete, amiről eddig nem is tudtunk. :)
AVIREX | 2009.11.27. 23:43:34Pontosítanálak: határfelületi feszültségnek.

23 éven át kómásként kezeltek egy lebénult beteget. Mindent hallott és felfogott, ami a környezetében zajlott.
"Üvöltöttem, de senki sem hallotta..."
Kemény: tíz esetből négyszer fordul elő, hogy azt hiszik a beteg vegetatív állapotú, pedig közben minimálisan magánál van.
Még 2 cikk az esetről: [1] [2]
Videó.néma Bob | 2009.11.27. 01:15:29...ó biztos b*meg

Egy dal az emokról, ami szerintem eléggé eltalálta őket. Hallgassátok meg minél többen, hátha felvágják tőle az ereiket. :D
Maccoyi | 2009.11.29. 14:23:38Kösz, módosítva. :)

Gondolom sokan láttátok már azt a videót amiben egy Bugatti Veyron egy tóban landol, nos itt az eredmény!

Desszert, amitől garantáltan beindulsz. ;)
Magyar cikk. Szerintem Kolumbiában más "érdekes dolgokból" is csinálnak desszertet... ;)Nusihusi | 2009.11.17. 04:57:18Azt hittem elsőre, hogy olyan színe lesz, mint a postképen:P

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a piprafélék családjába tartozó manakin, a tollaival éneklő madárfaj: egy friss felfedezés szerint a dél-amerikai énekesmadárfaj, a manakin nem a csőrével, hanem különösen fejlett, rezgő tollaival adja ki jellegzetesen éles, hegedűhöz hasonló hangját.
+ van egy másik egyedülálló képessége, amit Jackotól tanult. ;) Moonwalking manakin:AVIREX | 2009.12.10. 16:26:07jah,ezt láttam én is [:
Nem zavartatták magukat Jászvásár (Iaºi) körgyűrűjének építői, amikor útakadályba botlottak: egyszerűen körbeaszfaltoztak egy villanyoszlopot. :)Nusihusi | 2009.11.15. 23:59:30A következő mi lesz? 1 fát betonoznak így körbe?:S:P










http://rationalmale.files.wordpress.com/2012/05/smv_curve.jpg