
Nézd meg a macska arcát. Mit veszel észre?
Igeen. Szemöldök. =))stero | 2009.08.31. 22:20:59legédesebb állatok a kismacskák :D
Aki kimaradt a Russian Idolból (de csak korhatár miatt). :D
...avagy a napi bünti Oroszországból.Jozeph | 2009.08.31. 20:39:48Qrva jó az öreg!!! Ennél inkább megállnék, mint a Jehovista-Istenista-Atyuskáista stb. szentéletű faszkalapoknál, a kántálásaikkal meg stb.

Amikor a bűvészen kifog a gravitáció... :)
Nusihusi | 2009.08.31. 23:14:18XD Én azt hittem, hogy beszakad alatta a székXD

Tomatina Festival 2009 - paradicsomhajigálás jól.
A hagyomány 2002 óta hivatalosan szerepel a spanyol nemzeti örökség listáján, a szokás 1945-ig nyúlik vissza. Akkor állítólag két helybeli egy mulatozáson összeveszve paradicsomot kezdett egymáshoz hajigálni. A városlakók azóta minden augusztus utolsó szerdáján óriási önfeledt paradicsomhajigálást rendeznek.bungle | 2010.08.31. 00:51:35cancer1 küldte:
Tomatina Tomato Fight 2010
URL: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/08/tomatina-tomato-fight-2010.html

...és ő az, akit nem lehet kizökkenteni. :)
Athelas | 2009.08.30. 18:24:28Wazz ekkora parasztokat! Nem tisztelnek senkit és semmit... Poénnak poén, de nem hagyják az embert dolgozni... Na jó nem idegesítem magam tovább rajta. Én tuti beszóltam volna nekik de minimum az adást kilőttem volna, hogy a tapló parasztok azért se "legyenek benne a tv-ben"!

Air Guitar World Champion 2009: Sylvain "Günther Love" Quimene
Bubba | 2009.10.20. 14:24:10Nem érzem sznobságnak, de mint zenész zavar, mert cd-t otthon is tudok hallgatni.
Inkább rontsa el, vagy hibázzon benne, de tiszteljen meg azzal, hogy előadja, és nem kamuzik.

Robotizált Marinéni, a 21.századi fejőnő, full extrás tőgypolírral, wellness tejzsír-leszívással. :)
BeetlB | 2009.08.28. 18:51:13Pár hete ilyen helyen dolgozunk (Darnózselin). :) Majdnem besirtam amikor megláttam az új fejőgép márkáját: BouMatic :D

Tervezz saját Ford Mustang 2010-est, avagy háttérképkészités egy témára...
AVIREX | 2009.12.11. 17:04:58meg se kellett volna nyitnom,99%-ra vettem,hogy lila lesz :D

A robogós, aki szószerint áthágta a rávonatkozó korlátozást.
Jokker | 2009.08.30. 17:42:44Hát igen, a vezetés károsan hat az alkoholfogyasztásra
Rég volt már karcsúsító videó (Izé Update! :)), biztos várta már a szervezetetek, hogy megkönnyebbüljön egy kicsit... ;) Jó étvágyat a vacsihoz, legközelebb pedig biztosan más hangsúllyal meséltek agyrágó bogaras viccet! :Dwtf | 2009.09.14. 12:28:56http://www.liveleak.com/view?i=dc2_1252038513" target="_blank">http://www.liveleak.com/view?i=dc2_1252038513









