
In memoriam BpTV
Mi lesz most velünk? Se Anettka, se Tihanyi, se Gyurcsók...Laci | 2010.03.06. 16:43:52Kösz a posztot. Megnyugtatott. Mert: Bár, eddig se láttam ugyan az adást (messze lakom) de... szemelgetve itt-ott a videók közt, már nem kell bánkódnom azon, hogy ezután se fogom.
Ne... ahhoz ne nyúlj... az a katapuuuult...
beton | 2009.09.02. 08:17:53bukóslussz

Otamatone
Egy bizarr hangzású "hangszer" Japánból.Nusihusi | 2009.09.02. 22:13:31:) Mosolygós hangjegy alakja van, és olyan a hangja, mintha 1 macska nyávognaXD

Kacsa divatbemutató Ausztráliában
glosshide | 2009.09.01. 05:53:14Hányszor megmondtam kisfiam, hogy ne játssz az étellel! :)

Ha már nagyon unatkoznak a kertváros lakói, akkor kimennek az utcára egy picit labdázni. ;)
bandee1219 | 2009.09.06. 08:10:00Biztos jó lehet..., de ennyire én nem röhögtem, mint a gyerek.

Ötletes cd tok, beépített tereminnel. :)
winben | 2009.08.31. 19:04:19Ötletes nagyon a cucc, de ez, amit ez a fickó csinál, az neem zenee.......
...sztem nem...

Az új axe hatás... Hogyan igyál lángoló fejjel!

Vision EfficientDynamics by BMW
bigyminyő | 2009.08.31. 23:23:09Formabontó gyönyörűség!Az egész teteje egy nagy napfénytető-szélvédő,sztem nagyon jó az a kis kék is benne...:)
Berényi Miki is szomorú,hogy nem az övé....:)

Szavazz te is, hogy melyik a legszebb magyar szó!
Imádom mikor egy normális kezdeményezésre rákapnak, a tuskó parasztok. :S (Ha nem értenétek miért írtam ezt, akkor nézzétek meg a szavazás jelenlegi állását vagy ezt a hírt!)palacsinta | 2009.09.05. 15:47:50a cigánybűnözést miért törölték ki? pedig már volt az 5. is

A megoldás a Hungárián beálló dugóra...
Nyakat behúzni... jövöööök! :)rubigo | 2009.09.01. 00:00:00szegény autókat büntetnéd? Azok semmiről sem tehetnek... :(









