Így gázolták el azt a motoros rendőrt Hollandiában szeptember elsején, aki csak tiszta utat akart csinálni a közeledő mentőautónak az autópálya felhajtójánál.norbalia | 2009.09.08. 10:29:52Lol te fostarisznya!!!!!! Mi az hogy szelsojobbos? Te elvetemult idiota. Valaki azert szelsojobbos, mert gyuloli a korrupt mocskos zsernyakokat? Na huzzal vissza izraelbe te szdsz-es kamposorru berenc!!!!
A házilag végrehajtott űrhajós kiképzés veszélye. :)
Re-Peet | 2009.09.03. 22:16:10Katapult fázis :)

Valahol el kell kezdeni... :)
Registraal | 2009.09.06. 21:24:47Hátööööö Izé, ez IZÉ a javából...
Nagy respekt a Bonanzának, annak idején sokat jelentett nekünk az akkori kollégiumi évek alatt.
Ákosnak a harmadik albuma körül éreztem először úgy, hogy Na Ez már nem ugyanaz, és ugyan nem volt kiábrándító, de sablonos lett szerintem...
Ha akkor lett volna Internet ők sem lettek volna ennyire "híresek", mert mindenki letöltötte volna a cd-t és nem pedig megveszi....
Ja, nekem megvan az összes Bonanza NagyLEMEZ !!!! :-)

Vajon mi zavarja meg ezt a békés játékot? Tippeljetek...
Fogaska | 2009.09.07. 21:51:34én speciel macskára tippeltem....... én kis naiv.... XD
Egy német cég tálcán kínálja a megoldást azoknak a macska tulajdonosoknak, akik már unják az állandó etetést, itatást, tisztán tartást: bevállalták ugyanis, hogy legyártják az állat simogatható reprodukcióját.Fireblade1000 | 2009.09.03. 12:14:18de kövér az a felső macska!!!!atya-gatya

Na én azt hiszem vegetáriJános leszek! :O))))))
Cableguy | 2011.06.14. 12:44:02Várjanak a Bogárhátúban aludtak a gyerekeim... :(

Maradt még karcmentes autó? :)
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:45:52de majdnem sikerült!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rinocéroszcsótány (Macropanesthia rhinoceros), a világ legnehezebb csótányfajtája, aki az egész rovarvilágban is eséllyel pályázik a legeslegnehezebb címre. Élete ~10 éve során akár 8-10 cm-re megnő, tömege 3-4 dkg is lehet. Érdekesség, hogy Ausztráliában kedvelt hobbiállat.mentone | 2009.09.03. 14:56:02Ez megbír csípni vagy harapni vagy iesmi?XD

McLaren SLR - Lamborghini Murcielago - Ferrari 599 - Aston Martin DBS - Audi R8
Melyik megy tovább 1 gallon (3,78541178 liter) üzemanyaggal?Toyota Prius VS BMW M3 fogyasztási verseny
10 kör a Priussal padlógázon, az M3 követi. Melyik eszik kevesebbet?Gyurci | 2009.09.06. 01:37:36meg amúgy sincsenek egy kategóriában .. legalábbis a prius nem illik ide..

Tömeges autómosás... első fázis: öblítés.
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:28:46Ott a fák alatt volt 1 gyalogos is, ha jól láttam!









