
Egyedi építésű UAZ. :)
Nusihusi | 2009.09.07. 02:30:48Azt hittem, hogy életnagyságú modell lesz, de így is jó:)
Valószínűleg valódi: Lenin Hitlerrel sakkozott!
radicalhun | 2009.09.06. 16:15:30Nincs, a filmet csak angolul lehet megvasarolni vagy letolteni, de van hozza magyar felirat.
Film
http://thepiratebay.org/torrent/4217790/The.Soviet.Story%5BDivX.2008.Eng%5D
Felirat
http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/3540559/the-soviet-story-hu

James May Lego háza.
1nessa | 2009.09.23. 19:30:59senkinek nem kellett igy hat leromboltak:)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1215526/Demolished-James-Mays-Lego-house-knocked-came-forward-save-it.html

Teknőckiskutya a hátára fordítva. ;)bungle | 2009.09.07. 10:35:46Kolbi küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=DG1hS8fyevA
Szöveg: "A bogarak támadása :D"

Anglia egy magyar lányon, Nagy Krisztinán röhög. A britek legújabb tehetségkutatóján a zsűri alig bírta ki nevetés nélkül, hallva Krisztina produkcióját. A 21 éves magyar lány egy Shakira-dalt próbált elénekelni.
joovan | 2009.09.07. 09:48:18Ez a nyomorult könyvtárszökevény ettől jool érezte magát ugyan? De hogy örült, mikor bemutatkozhatott :D:D
Szerencsétlen... Az áramon kívül ezt se b**sza meg más.

Egy kis agytorna ... jól! =)
Online IQ-próbateszt a Mensa HungarIQától.Erunder | 2009.12.10. 17:38:25Rám a sok számolgatás, a térbeli dolgok, és az időkorlát úgy hatott, hogy körülbelül a 40-45-ik kérdésig bírtam, aztán besokalltam és kikapcsoltam.
Nem szeretek számolni, sokkal inkább fekszenek a nyelvi kérdések. (Lehet diszkalkuliás vagyok :S)

Autós sütik.
Nusihusi | 2009.09.07. 03:27:07A legjobbak a versenypálya-alakú torták:)
Körülvitorlázta Nagy-Britanniát egy majdnem teljesen mozgásképtelen angol nő. A 37 éves Hilary Lister egyedül tette meg a 40 napos utat. 11 éves kora óta nyaktól lefelé teljesen béna. A vitorlást 3 "szalmaszál" segítségével, szájával kormányozta.Asagrim | 2009.09.08. 16:06:13Arra bzmeg hogy:
1: még senkinek nem jutott eszébe körbehajózni
2: mindezt úgy tette hogy mozdulni nem tud

Ami a Dallasból kimaradt, bár jobban jártunk volna, ha benne hagyják...
norbeXX | 2009.10.12. 15:41:03hat ez nagyon kemeny ::D visitas vegig . hat ezt meg asszem megkell nézzem egy párszor:D:D

Melyikőjük áll jobban? ;)
joovan | 2009.09.03. 13:23:49Hát ja, egyik kutya másik eb... túl nagy különbség nálunk sincs annyit leszámítva, h itt 10 annyit sikkasztanak, meg a parlamentben szinte mindenki korrupt.









