
A Jóisten akaratából, áldásával és segedelmével!
MINDEN MAGYAROK KIRÁLYA

Menekülnek a cigányok Magyarországról?! Ja nem, csak a csecseneknél lagzi volt... :D
xhepe | 2009.09.11. 23:27:20...és az a nagy KÖD ami körülvesz mindent...sutyerákok!ATOMOTNEKIK!!!!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a toyger, vagyis a játéktigrincs. :) Az "új" macskafajta, mely a tigris kicsinyített mása is lehetne, 1990-ben került bejegyzésre, mint új fajta a Nemzetközi Macska Egyesület-nél (TICA), és 2000-ben megkapta az új, elismert fajta kinevezést.

Reggeli extrém fésülködés vadászgéppel. :D
Dexter | 2009.09.12. 21:50:35Solyom. ha lezuhanna ilyen alacsonyan mint "egy darab ko" akkor hogyan tudnak le e's felszallni?:D:D az kimarad?:P es ha pl egy bazinagy utasszallito leakar szallni es megis felhuzza, az miert nem esik le?:D:D mint egy darab ko" : )

Derren Brown illuzionista megjósolta a lottószámokat, amiket aztán ki is húztak.
AndyMcNab | 2009.09.14. 16:43:15Gyuri Geller

Aki esetleg még nem ismerné - tanmese az emberi viselkesésről.
(aki meg nem tud angolul, az pl. itt elolvashatja magyarul - bungle).Nusihusi | 2009.09.12. 03:42:05Ez az emberekre is igaz, sajnos:S

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a bilby, másnéven az erszényes nyúl. :)
joovan | 2009.09.10. 09:18:26Erszényes nyúl... hát én erre cickánytól kezdve patkányig mindent mondtam volna, de nyulat nem.
Eladó egy 1704-ben épült, lakóházzá alakított londoni torony. Ha van 4.5M fontod (~1,39 milliárd Ft) és szereted a lépcsőzést, akár a tied is lehet, én azt hiszem ezt most kihagyom...technokrata | 2010.11.10. 21:31:39Koco, nézd meg felülről a 16-ik képet a közelben látható nagy + 2 kicsi toronnyal.
Szerintem ez van a képen.

Unatkoztok? Röhögöni akartok? Nézzetek Hírháttér "TV"-t. :D
norbertvincze | 2015.08.04. 09:04:34nesze neked echelon
http://www.rt.com/usa/311489-snowden-files-confirm-echelon/

Mai könyvajánlónkban 2 hiánypótló irodalmi mű szerepel, az angolul tudóknak a Things Better Than Boobs, míg a magyar olvasók figyelmébe A helyes asszonytartás c. könyvet ajánlanám. ;)
Idézet ez utóbbi ismertetőjéből: "Ajánlom azon sorstársaimnak, akik még állva maradtak ebben a nő uralta világban, és a feministáknak, mert remélem, többeket megüt közülük a guta."Nas | 2012.02.26. 12:51:42Nem mondtam, hogy mindennel szóról-szóra egyetértek, ami az írásban szerepel. Bizonyos részei azonban elgondolkodtatóak, pláne annak fényében, hogy egy férfi írta őket...
Ami a "mai, romlott" társadalmat illeti, továbbra is úgy gondolom, hogy ugyan nem tökéletes (nem is vagyok benne biztos, hogy egyáltalán lehet(ett) valaha is az, tekintve, hogy egyrészt a tagjai sem tökéletesek, másrészt képtelenség olyan rendszert alkotni, ami minden helyzetben, minden egyes embernek megfelel...), de nem is rosszabb, mint az eddigiek (sőt). A házasságot sem tekintem ördögtől való dolognak, de ez abszolút két ember magánügye, senkinek semmi beleszólása nincs abba, hogy rászánják -e magukat, illetve mikor.
A legfontosabb szerintem az (amit a "Nas Összesben" :P is leírtam már valahol, de nem lehet eléggé hangsúlyozni...), hogy ne ellenségként tekintsenek az emberek a másik nem képviselőire. Ebbe a hibába sajnos nagyon sokan beleesnek (mindkét nemből) személyes sértettség, félelmek, komplexusok, stb. miatt. A feminista mozgalom viszont nem arról szól, hogy a férfiaknak szar legyen, amit sok pasi gondol, és ami miatt igazából elutasítja az ilyen irányú törekvéseket, hanem hogy a nőknek kevésbé legyen szar...egy normális párkapcsolatban ebből viszont a férfi is profitál, de legalábbis nem veszít vele semmit... (Nem vagyok amúgy egy begőzölt kékharisnya, de a nőket érintő, butaságból és rosszindulatból eredő igazságtalanságokon nagyon fel tudom húzni magam, és sajnos ilyenekkel még manapság is gyakran találkozni, ezért linkeltem be az írást.)










Szomorú szívvel kell önnel tudassam, hogy Madeleine Benadotte Hälsingland és Gästrikland hercegnöje Anno Domini 2009 június havának 12-ik napján a Capri szigeti St. Michelle villában eljegyezte magát egy Jonas Bergström nevezetü cím nélküli mezei jogásszal. Augusztus havának 11-ik napján Öfelsége XVI-ik Gusztáv Károly és Szilvia királyné áldásukat adták a frigyre és ezt a svéd állami televizió is közölte. Fájó szívvel csak azt tudom tanácsolni önnek fennség, hogy továbbra is vegye elö esténként Bernadotte Magdaléna fényképét és rágondolva fényezheti a bohócát, ez talán ad önnek némi megnyugvást.
Hüséges alattvalója Malmöböl :)