
Gumisufni
AVIREX | 2009.09.19. 01:40:35yeah,bent meg elhasznált óvszerek lennének egy nagy halomban,mint anni Auschwitz-ben a zsidók szemüvegei-fogkeféi,stb... [[[:
Pimp My Ride ;)
AVIREX | 2009.09.19. 01:38:43megláttam a postképet és azt mondtam: 'aztakurva ' :D

Kutyafestő szalon, avagy Szerencsétlenkéim part 4.
Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:46:06ezt meg sem nézem!!

People of Walmart
bungle | 2014.11.30. 19:43:31http://mivoltma.444.hu/2014/11/30/nincs-viccesebb-hely-a-vilagon-mint-egy-amerikai-walmart/

Cowboyok a közértben. :)
Cheebeeke | 2009.10.05. 18:09:05Hogy beparkolt a szürkével az ember :D Városi Cutting- leválasztják a bolttól a bocit xD
A Gymkhana videókat (a legutóbbi ráadással együtt) és Ken Block-ot bizonyára senkinek nem kell külön bemutatni. A világszerte egyre népszerűbb amerikai rally-legenda legutóbb az angliai Silverstone-ban járt, ahol a Colin McRae - Dirt2 videojáték megjelenése alkalmából néhány rajongóját meg is autókáztatta az ugratóval ellátott pályán. :)
Busz vs. tilosban parkoló Porsche
AVIREX | 2009.09.20. 12:48:06utaztam a buszon tegnap... arra gondoltam,mi van ha a buszmegállóba éppen a 2 mami éppen egy jointot tolt el és úgy érte őket a meglepetés :))

"Ott vakarjad még!" :D
Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:18:07A sok vakargatás függőséget okoz!!!

- Szia kígyó! Bocs hogy a múltkor csúfoltalak, amiért nincs lábad...
- Semmi baj!
- Biztos?
- Persze!
- Akkor kezet rá!Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:16:37Nem is tudom! Ennek most túl sok vagy túl kevés lába van??:DD

Szegény capybara egy kis fagyiért mindenre kapható :D
superxaba | 2009.09.15. 19:05:25nem is tudom melyik a csúnyább...
a malac-hörcsög-nutria-kecske, vagy a banya?!









