
Sultan Kösen, egy közel 2 és fél méteres török férfi lett hivatalosan a világ legmagasabb embere a Guinness hitelesítése szerint. Akad nála tíz centivel magasabb is (az ukrán Leonid Stadnik, szerepelt is 2 éve itt az Izén), de ő nem vállalta a "megmérettetést".

Contra vs. Duck Hunt :D

Csapó Gyula dobol. Átéléssel.
Sziszo | 2009.09.18. 18:30:45ez egy idióta lehet :D

Bugatti 16 C Galibier
AVIREX | 2009.09.20. 12:55:11enyem csak a tizede :D

Jól vagy? :D
bleacher | 2009.09.18. 14:19:32erre egyszerü válasz van sok vakegér egy helyen vagy sok sügér? xd

Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.
Magyar nyelvű cikk.
Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.bungle | 2009.12.23. 20:59:56http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...)
Hiba a mátrixban: Bulgáriában ugyanazt a 6 számot húzták ki a lottón kétszer egymás után. De ami a legjobb, hogy 18-an tippeltek helyesen. :Drubigo | 2009.09.20. 16:32:42nem azt tartom furcsának, hogy kétszer kihúzzák egymás után ugyanazok a számokat, hanem azt, hogy 18 ember volt, aki esélyt látott erre...

Nálatok (a kocsiban) laknak-e állatok? ;)
Shifty | 2009.09.18. 21:52:27tényleg aranyos a mosómedve csak leharapja a fél karod :)

Bacon is good for me - The Remix
(Ha még nem láttátok volna, milyen műsort vágott le a megbrenkósodott, malacképű kisgömböc, akinek elvették a szalonnáját, akkor előbb azt nézzétek meg!)
Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert az idei berlini atlétikai világbajnokságon.
- Mit szól Ön ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik női mivoltát?
- Leszophatnak!Szerintetek akkor most béb vagy nem béb? Fontos volna eldöntenetek, mert Dél-Afrika világháborúval fenyegetőzik.Purple | 2009.09.22. 18:18:13cipő......










URL: http://www.youtube.com/watch?v=UfJMfRMrKTw
Szöveg:
Címkék: "A legkisebb ember mikor öszefut a legnagyobbal..."