
Telekinézz mindössze 100 dollárért, állítólag már október 1-től!
(A "jól nézel ki" helyett, lehet, hogy egyszer divatba jön a: "jól nézel ki tele"?)tokmagosjack | 2009.09.22. 10:13:41Csöppet buta szagod van!!
Szerelmes kukacok.
nellcsy | 2009.09.23. 20:37:41Nagyon cuki kukik! :D

A JÁTÉKOK.hu szerkesztősége új nyereményjátékot hirdetett meg!
A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.Fireblade1000 | 2009.09.21. 13:00:57Jók ezek a játékok!!

Így zajlott a 2001-es melegfelvonulás Szerbiában.
Nyolc év után ma először akarták újra megrendezni, de végül ismét elmaradt.vöri | 2009.09.22. 22:37:10na ezeknek is a kurva ... mert ez így marhára elismerő,h 20-an rúgnak egy köcsögöt.
Ez is azért a másik vége a dolognak, le merem fogadni ,hogy ezek a sok ésszel rendelkező emberek 2 hete másért tüntettek meg vertek szét mindent az utcákon. az a baj,h sokan azt se tudják ,h miért üvöltöznek csak csinálják mert ez milyen jó dolog. ezeknek tudnék gratulálni. a sok hulladék szenny ember igazán kipusztulhatna már.
evvel most nem a buzikat védem, azok is inkább otthon vállalhatnák magukat. az embereknek semmi bajuk nincs szerintem a melegekkel, csak ne legyen polgárpukkasztás amit csinálnak.
Engem spec az is zavar ha egy heteró pár nyalja falja egymást a buszon/metrón/ bárhol ahol sokan vannak. nem hogy egy meleg.

"Ide a halammal pupákok!"
...avagy horgász fogta, fóka vitte. :)nyehőce | 2009.09.21. 13:02:31Tényleg biztos jegesmedve, csak fókának álcázta magát, hogy könnyebben barátkozhasson a fókákkal...

Az ARC hungarikumnak számító, minden évben meghirdetett versenyének idei gyöngyszemei (és néhány régebbi darab).
Nusihusi | 2009.09.22. 04:43:10Eddig a legjobbak a piros és zöld színű kutyaszarok:P

A robot, ami megoldja a magányos tandem bringa tulajdonosok "gondját". ;)
Davek | 2009.09.20. 18:41:53Ez nálam fail és hiánypotló termékizé :P Ez antiszocoknak vagy csúnya bettyknek van :D Én beleraknék egy GPS navigátort. "Újratervezsész, túl gyorsan tekerssz" D:

Computer Power Test
Ellenőrizd a géped működését!newman | 2010.05.30. 08:52:20pont ez hiányzott az életemből

I Hope They Serve Beer in Hell
"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."
Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.
IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni, Én mondtam. Lehet idézni. :D
Imdb | Kritika a könyvrőlMiniMe | 2009.09.19. 13:31:25"my room was covered by astraglide, vomit and anal luquid"
ROFL!
Az elektromos autóké a jövő? Sajnos a jelenlegi elemes technológia nem tesz lehetővé, csak korlátozott utazási távot, a videóban ennek megoldásáról van szó (bővebben itt a projekt weboldalán). Az elektromos autó témájáról film is készült, illetve a Renault-Nissan konszern annyira bízik az új technológiában, hogy a napokban rendezett Frankfurti Motor Show-on a Nissan Leaf mellett 4 Renault EV tanulmányt mutatott be. Emellett Kína is fejleszt a piacra, a BYD E6 modellt. Az autókat tápláló elektromos energia azonban még mindig javarészt nem megújuló energiákból származik, ám így is jóval kisebb ökológiai kárt okoznának ezek az autók.Su | 2009.09.21. 17:37:16de, teljesen rossz adatok









