
Ha nincs zebra, jó a szamár is. :D
varazs | 2009.10.10. 12:59:12Ugy van!!!!!
Szerintetek miről álmodhat? :)
rubigo | 2010.05.06. 18:02:38http://www.youtube.com/watch?v=z2BgjH_CtIA
hát, ennek rémálmai lehettek. Szegény.
Dr. Pek Van Andel 2000-ben kapott megosztott Ig Nobel-díjat "A férfi és a női nemi szervek tomográfos vizsgálata a közösülés ideje alatt" című munkájáért. (gy.k.: MRI felvétel dugás közben)alligatria | 2009.10.11. 16:24:26De durva hogy mozog ott a húgyhólyag meg minden bennünk.

Napi vitatéma: mit gondoltok Szegedi Csanád alábbi felszólalásáról?
RAPTOR | 2009.10.12. 09:22:40Te szívtál valamit,hogy ennyire kivagy???

Szerintem nem kellett neki utána kávé... :D
(ez a régi japán videó jutott róla eszembe - bungle)norbeXX | 2009.10.12. 15:25:56hehehe eccer en is kiprobalom ezt egy haverral : )

Tökéletes állapotban előkerült 40 ezer éves gyapjas mammut-bébi.
norbertvincze | 2015.03.26. 21:24:03http://www.iflscience.com/plants-and-animals/scientists-successfully-insert-woolly-mammoth-dna-elephant-genome

Molossia - a legkisebb köztársaság. Népessége: 6 fő, amiből 3 kutya. :D
Tooni | 2010.05.19. 21:53:57A Nosztalgiakritikus (http://www.ize.hu/comments.php?post_id=14126) megtámadja Molassziát!
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/21882-kickassia-part-01
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/21951-kickassia-part-02-triumph-and-treacle
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/22008-kickassia-part-03-inglorious-glory
Ezek de állatok. Kickassia! :D

Red Bull Desafio no Morro
Rio De Janeiro-ban rendzték meg nemrégen azt a Downhill kupát, ahol a versenyzőknek a brazíliai nyomornegyedek meredek sikátorain keresztül kellett végighaladni. A videóban látható Dan Atherton elég durván ereszkedik lefelé, de hiába, mert ez csak a harmadik helyre volt elegendő.
Itt egy hosszabb videó az eseményről. :)Nusihusi | 2009.10.08. 00:44:50Elég ijesztő:S Én végig attól féltem, hogy felbukik:S Respect neki:)

Karma. :D Avagy miért fogadj szót anyukádnak...
1nessa | 2009.10.31. 12:29:57Reakcioja mikor megtudta, hogy valojaban milyen hires:D
http://www.youtube.com/watch?v=z0XQEDRHFhs

Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.
A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.Fireblade1000 | 2009.10.07. 19:29:24mert játszani jó!!:)









