
A kandi kamerázás veszélyes üzem. :)
superxaba | 2009.10.15. 20:48:41csikospólóst rendőrnek felvenni tessék!
Fred Bowers - 73 éves breaktáncos. Nem az öreg lett a legjobb, de az biztos, hogy a tisztelet mindenkitől kijár neki.
sf | 2009.10.12. 15:05:14... hát... bevallom az őszintét, én is sokkal többre számítottam....
egyrészt erre bármit rá lehet mondani, csak azt nem, hogy Break :):) akkor már inkább Hip Hop és úgy
hihetőbb vagy valami....
Másrészt meg a családi körömben ill. ismerőseim között a 73 év szerencsére nem számít még olyan kornak,
hogy ne tudna megcsinálni az ember egy ilyet... (bukfenc meg ugrál kettőt...)
szegény megboldogult 74 éves zongoratanárom annó amikor nem találtam a kapukulcsot és sietett a buszhoz,
simán kiugrott a kerítésen és futott a buszhoz :)
inkább úgy fogalmaznám meg a posztot, hogy a fickónak grat, hogy 73 évesen bevállalt egy ilyen műsort :)

Nekem ez jelenti a fogyókúrás postot... Van aki szerint ez szép?
Purple | 2010.11.22. 13:06:28de durva, nagyon bizarr, mint vmi elvont rajzfilm :DD félelmetes, de bejön

Logo Mashups - Mario Amaya sajátos logó újraértelmezései.
lokko | 2009.10.11. 23:01:57melyik többi ??? és mér ?
Nálam is a Photoshop a nyertes :P

Hajnóczy Soma "Phone act" c. díjnyertes produkciója, mellyel kiérdemelte a bűvész-világbajnok címet.
Fireblade1000 | 2009.10.11. 15:58:15Nagyon ügyes, csak ámulok és bámulok rajta!!

Reklámadatbázis - reklámfilmek, reklámzenék, filmajánlók, műsorajánlók.
Ha pl. nagyon keresnéd egy réklám zenéjét, itt megtalálod az előadóját és a dal címét. (Tudom, már volt kommentben itt, de így többen látják).Purple | 2009.10.14. 07:38:20akkor olvass első 3 hsz-t...

A 148 cm-es kannibál: Issei Sagawa
"...nem tudtam uralkodni a vágyaimon..."Patkányka | 2009.10.13. 18:57:44Gusztustalannak csak azt tartom, hogy képeket mutattak róla, meg hogy fajtársat ölt .
...viszont érdekes nem?Mennyivel jobban elítéli az ember ha egy ember embert öl, mint inkább állatot.
..mondjuk PLD. egy csirke esetében is gusztustalannak tartottam volna, egyébként inkább a gondolat, hogy embert ölt a gusztustalan, mint maga a látvány..annyi hogy az 'ember'-t felsőbbrendűnek tekinti az 'ember'..
Szerintem látványban ugyanolyan rossz egy ember megcsonkítva mint pld egy sertés.
Amúgy meg azért vélem gusztustalannak, mert fajtársat ölt úgymond,'miközbe [Intelligensebb faj] tagja'
[csak gondolom írásban gondolkodok más helyett, mert sokan 'undorodnak', de saját maguk se tudják egész pontosan mitől.
Én személy szerint azért, mert öl és erre büszke....ha ilyen ambíciói vannak vágja le a faszát süsse meg azt tükörtojás mellé egyen sültkolbászt..

"Méreggel akarta megölni leszbikus szomszédait a háromlábú macskát lopó meleg amerikai"

- Anyu, anyu! Hogy kell fölvenni a gatyát?
- Tudod kisfiam: elöl sárga, hátul barna!"Beszabehu nadrág" jelmezbálokra.Nusihusi | 2009.10.11. 00:59:46XD Ezen szakadtam:) Kéne még 1 műhányás a kabátzsebbe, akkor lenne az igazi:P

Talált, süllyedt! ;)
varazs | 2009.10.10. 12:55:22De legalàbb ott a vìzben màr jòl le tudta hüteni..:))









