
A Bloco da Lama karnevál Brazíliában.
freee2 | 2009.02.24. 22:23:10hát erre csak azt tudom mondani,hogy gratulálok annak aki kitalálta! magyarországon miért nincs ien ? mert nem vagyunk ennyire hülyék! :D és ez a magyarokra nézve szidás xDD
A 2009-es Oscar gálát hazai idő szerint hajnalban, 2 órakor kezdték meg. Egyaránt kerültek meglepő és várható alkotások a díjhoz.
bungle | 2009.02.24. 10:37:11cancer1 küldte:
Oscars 2009 Winners in Pictures
http://freshpics.blogspot.com/2009/02/oscars-2009-winners-in-pictures.html

Végre vége a hétnek, jöhet a pihenés! :D
Margocska | 2009.02.20. 19:48:01Édiiiii:):):)

Esküvői "fogat". :)
nyehőce | 2009.02.22. 12:47:42Harley mániások az utolsó útjukra is mehetnek kedvencükkel. :)
http://www.bmwmoa.org/forum/showthread.php?t=32813

A nagy Actimel próba. :)

Euróvíziós botrány: Hans Blomberg német műsorvezető nézők millióinak szeme láttára élőben simogatta csinos társának a mellét.
Fireblade1000 | 2009.02.18. 18:49:54olyan volt, mint 1 beállított jelenet. műbalhé

Akiknek a "husibbak jönnek be" - avagy találd ki melyik a mi kis házikedvencünk: gézengúz.
gézengúz | 2009.02.16. 19:29:09Sőőt. Nagyon jó.
Az 1970-es évek egy klasszikus thrillerjét, a The Taking of Pelham 1 2 3-ot ismét vászonra álmodták Hollywoodban. A főbb szerepeket Denzel Washington és John Travolta alakítja! Az első trailer is befutott. Emellé kaptok egy teljes hosszúságú Angyalok és Démonok, valamint egy Transformers 2 kedvcsinálót is!Wald | 2009.02.16. 09:09:06nahat csak nem megint remake? milyen eredeti a holywood mostansag.

Azért mindennek van határa kéremszépen. :)
mumus | 2009.02.14. 19:49:14miert emlekeztet engem a gyermekkoromra :DDDD

"Ezért vagy kövér." - egy oldal nem kifejezetten diétás kajákkal.
bungle | 2010.06.14. 19:42:43Nem tudom miért szüntették meg az oldalt, van helyette http://thisiswhyyourehuge.com









