
A horror kedvelőinek ismerős lehet a jelent, amikor valamelyik szereplő belenéz egy tükröződő felületbe, és abban valami furcsa történik. Ez a tükrös ijesztés. Ebből láthattok most egy összeállítást.
A beágyazott linkben is megemlítik, hogy ez egy szimbolikus utalás szokott lenni a túlvilágra, arra, ami igazából láthatatlan.
Közeleg a Valentin nap. Íme egy trükk, amivel majd igazán "meglephetjük" párunkat. ;)
+ bonus videó: A gyémántok általában elég jól hatnak vigasztalásként. ;)
...és most jön a legbonyolultabb figura, amikor hirtelen asztal alá isszuk magunkat!
superxaba | 2010.02.02. 15:05:01asztalbafejelés szerintetek megvolt?
én nem nagyon láttam...
A gép, ami irodai papírból készít toilet papírt. 40 normál irodai lap betöltése után, kb. fél óra és elkészül 1 tekercs (nem tudom milyen minőségű :D) vécépapír. A gép ára 100000$ és a neve: fehér kecske. :DMDylan | 2010.02.02. 10:33:24Nemrossz ötlet ez. Ha olcsóbb lenne (mondjuk a fele), akkor akár vállalkozást is lehetne rá építeni.
Érdekelne egy hivatalos weboldal, de nagyon nem találtam még.
Mondjuk kicsit lassúnak tűnik ha fél óra alatt csinál meg egy tekercs WC papírt. Napi 48 tekercs elég gyenge a nagyüzemi termeléshez...

Buried
Reynolds egy vállalkozót játszik, akit Irakban elrabolnak és a sivatagban tér magához egy koporsóban eltemetve. Egy mobiltelefon, egy gyertya és egy kés van nála.
Ez is egy olyan thriller, ami leginkább a klausztrofób érzésre játszik. A legérdekesebb az, hogy hogyan lehet egy 90 perces filmet csinálni, ami leginkább egy koporsóban játszódik. Hasonló lehet majd mint a Frozen. Csak ez nem fent, hanem 6 láb mélyen.
Imdb | Hivatalos honlap (Még nem érdemes meglátogatni, csak egy kép található rajta, amiből posztert csináltak.)
A koncerteken már most is villog minden, ami villantható. Ezentúl villoghat a ruci is, méghozzá az elhangzó zenére, ezeknek a "interaktív" ruhakölteményeknek köszönhetően.Mr.T. | 2010.01.29. 12:58:18no comment. :D

Egy B29-es nehézbombázót láttok, ami a sarkkörön túl kényszerleszállást hajtott végre... jóval több mint 50 évvel ezelőtt.
Egy lelkes csapat kitalálta, hogy odarepül, megszerelik, és hazarepülnek vele. Az 50+ éves csúszással érkező mentőakció majdnem sikerrel is jár, azonban a felszállás előtti percekben egy régi elektromos vezeték miatt a gép porrá ég.
Egyszerre felemelő, inspiráló, és drámai a történet... de mindenképpen érdemes végignézni.néma Bob | 2010.01.26. 20:16:04Grat. ez szép munka volt

Invasion
Gondolkoztatok már azon, hogy ha tényleg léteznek űrlények, akkor azok miért látogatnának el hozzánk? Akkor feltétlenül nézzétek meg ezt a 6 perces kis mesét. Én azt mondom, hogy ez is egy szempont. :D
A készítők honlapja
Érdemes meglesni, mert a többi munkájuk mellet van egy promóciós videójuk is, ami a látványviláguk mellett, még egy nagyszerű zenével (Prodigy - Spitfire) is meg van toldva, a tökéletes hatás érdekében.Davek | 2010.01.21. 21:58:10Mert ha létezik intelligens élet a földön kívül akik vannak annyire értelmesek h eljussanak idáig, akkor aztis tudják hogy az inváziót az emberiség selejtjeivel kell kezdeni egy kontinensel arább :D

Ki hinné?
(Én nem csak az ökröm szarváig látok, mert láttam azt a gammafelvillanást, amit a cikk említ.)Tóth József | 2010.01.20. 15:22:01:DDD
Physalia - a Vincent Callebaut tervezte önellátó, energia termelő úszó kert a portugál gálya (Physalia physalis) nevű medúzáról kapta a nevét. A Physaliát úgy tervezték, hogy Európa fontosabb folyói között tudjon mozogni. Amint a vízen siklik, a titánuim-dioxidos felülete az ultraibolya sugarak hatására megtisztítja a folyóvizet, elnyeli és közömbösíti az ipari és mezőgazdasági, illetve a más folyókból származó szennyeződéseket.I. C. Wiener | 2010.01.15. 11:58:36Látom, kisebb lavinát indítottam el, pedig csak Toonira reagáltam, ráadásul nem is a fenti hajó-, hanem a grínpíszes gépló kapcsán. :)
Ennek (=géplónak) speciel valóban nem látom értelmét továbbra sem, hiszen feltételezem, nem magasabb a hatásfoka, mint egy élőé... ennyiről volna szó :)










amit horrornak neveznek ki, az többnyire leginkább vígjáték kategória :D :D
nehéz manapság horror filmet találni... :(