
Mai napi gonosz-post. :D Muhahahaha!!
Erunder | 2009.10.25. 08:25:19Hát ezt se mondták még rám sűrűn, hogy hülye lennék. De mint tudjuk mindennek eljön egyszer az ideje. Én meg csak reméljük, hogy egyszer majd annak is eljön az ideje amikor megtanulod, hogy mi az az empátia.
Merüljünk el a mozdulatok szépségeiben: slow motion japcsi mozgáskultúra bemutató. :D
Tooni | 2010.01.25. 20:51:15Sense...

Újabb adag dögös csajszi a forró homokról. :)
Tóth József | 2009.10.15. 11:06:17Hm. Nem rossz ötlet, de másra ültettem rá... :)

Ingyen kínálja 130 milliós házát a tönkrement brit házaspár
Kathy | 2009.10.15. 09:32:15Én pedig egy Első emelet lemezt 10 évesen...................

Múlt éjjel
Megvan az sms amit nem kellett volna elküldened tegnap?
Beírhatnátok a kommentekbe, amit Ti küldtetek vagy kaptatok. :)joetheghost | 2009.10.20. 11:45:55TECCIk

Új divathóbort hódit: a minimalac (vagy mikromalac). Okos, engedelmes állat, az intelligenciája vetekszik a kutyákéval. 200 ezer forintba is kerülhet, de máris olyan népszerűek, hogy akár 3 hónapot is várni kell egyre.
Magyar cikk: Minimalacot minden háztartásba! ;)
Ha rosszalkodna otthon a gyerek, nyugodtan vigyétek el egy ilyen előadásra! A hatás garantált, bár lehet, hogy egyes alanyoknál utólag pszichiátriai kezelés lesz szükséges.pepeti | 2009.10.13. 22:47:43Hallgasson inkább mindenki Thy Catafalquet! :)
http://www.youtube.com/watch?v=Uyc8qc8-sK8
Piroshátú

2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.A rövidfilm igazán elgondolkodtató.zoli12 | 2009.10.22. 15:44:20itt látszik a csávó mekkora okos!!!!!! Semmi vagyona ,gondolom munka helye sincs és van kb. 8-10 kölyke + még kutyák is voltak! nem tom..ha én lennék ilyen helyzetben biztos nem csinálnék 8-10 éhes szájat. ja meg Magyar országon kinek kertes lakása van és jó munka helye még az sem mer csinálni gyereket!!!!!! mert itthon is mindenki úgy gondolkodna mint pl. a cigányok ,akkor az ország olyan lenne mint a videóban , úgy élnénk.....

Mire jó a brokkoli...
Talán akinek van gyerek a háznál, ezzel rá tudja venni a zöldségevésre, bár hogy nagybátyámat idézzem, amire nem kell vadászni, az nem étel :)Erunder | 2009.10.13. 18:21:11A 6805 kalóriás kislány biztos nem. :D
És valószínűleg a film izén szereplő rövidfilm második felében szereplők sem nagyon gondolkoztak még azon hogy mit lehet még csinálni a zöldséggel.

Eddig ismereten vallatógép került elő a neves videómegosztón!
Akinek esetleg (?!) ez tetszett még sokkal többet talál itt.lacasa | 2009.10.14. 09:12:29Addig üsd amíg mozog!!









