
Sportos vőlegény. ;)
JOkeRpappa | 2009.10.17. 12:41:40na igen, legalább full adidasban nyomta volna, plusz egy superstar a lábán:)
"Nyugi-nyugi, direkt volt... Mindig így fejezem be a gyakorlatot."
iw84u4t | 2009.10.16. 19:55:01Mostantól legalább összeszorított fogakkal is be tudja tolni a cigit a szájába...XD

Erről most már nem tudom eldönteni, hogy kamu, vagy sem (vagy reklám - bungle). Segítenétek eldönteni? És akkor majd én is segítek neki bosszút állni.
De most komolyan, már a tévében is láttam a reklámját, itt az Izé-n meg bannert. Akkor ez most egy kampányfogás a Vaterától? Másik részről létező aukciókat hirdet, és még twittere is van . :)AVIREX | 2009.11.28. 17:46:22pfoooh,ez kőkemény hehehe :D

Úgy pattog a srác (a trambulinon), mint a "nikkelbolha", vagy talán attól még egy kicsit jobban is. :)
Soul_Deprived | 2009.10.17. 01:32:01ennek oromere, jovoheten megyk szerintem edzesre :D (Mo-n is lehet menni ilyenre)

Kapaszkodj! Földrengés!!!
AVIREX | 2009.12.10. 16:24:08de igen :)

Orvlövész támadás Japánban. ;)
Kegyetlen! :DLaretta | 2011.12.25. 02:30:01Nem szívesen élnék át hasonló szívatást... :D

Román rendőrök akcióban.
Sanyika71 | 2009.10.18. 02:54:480'42"-től Brahms 5. Magyar tánc... :-D

Ólafur Arnalds - Ljósið
Fireblade1000 | 2009.10.16. 18:42:18Nagyon szép!!!

Ne bazdmegoljál, bazdmeg!
Grétsy László elemzése oly szívesen és gyakran használt szavunk sokrétűségéről.
Minimal techno - afrikai verzió.
St.KolMi | 2009.10.16. 19:26:31ez király!
de én azt is birom, mikor ilyen népzenei hangszerekkel játszanak el egy ismert számot









